تیتر امروز

ایران در شانگهای؛ گذر از هندوکش و هیمالیا!
از چشم جهان (۱۵)

ایران در شانگهای؛ گذر از هندوکش و هیمالیا!

پانزدهیمن شماره «از چشم جهان» به مطلب روزنامه تایوان نیوز با عنوان «پیوستن ایران به سازمان همکاری های شانگهای چه معنایی دارد؟» اختصاص دارد که به بررسی ابعاد مختلف پیوستن ایران به سازمان شانگهای...

اولویت واکسیناسیون دانش‌آموزان با بیماری‌های زمینه‌ای

علیرضا کاظمی، سرپرست آموزش و پرورش از تمهیداتی برای واکسیناسیون دانش آموزان علیه کرونا خبر داد که در آن دانش آموزان دارای بیماری‌های خاص و زمینه‌ای در اولویت واکسیناسیون قرار دارند.

کد خبر: ۱۰۸۳۶۳
۱۴:۲۷ - ۲۲ شهريور ۱۴۰۰

واکسیناسیون دانش‌آموزان با بیماری‌های زمینه‌ای

دیدارنیوز ـ علیرضا کاظمی، سرپرست آموزش و پرورش گفت: تمهیداتی برای واکسیناسیون دانش آموزان علیه کرونا صورت گرفته است. در این برنامه دانش آموزان پرخطر و دارای بیماری‌های خاص و زمینه‌ای در اولویت واکسیناسیون قرار دارند

سرپرست آموزش و پرورش امروز در حاشیه سومین اجلاسیه کنگره سیزدهم اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان اظهار کرد: مکاتباتی در این زمینه صورت گرفته است و امیدوارم زودتر شرایط واکسیناسیون فراهم شود.

وی گفت: آغاز سال تحصیلی از ابتدای مهر و بازگشایی مدارس به تدریج انجام می‌شود.

کاظمی اظهار داشت: مکاتبه‌ای در حال انجام است مبنی بر اینکه تا یکی دو ماه آینده واکسیناسیون دانش آموزان پرخطر انجام شود.

وی درباره واکسیناسیون معلمان نیز اظهار داشت: دوز اول واکسیناسیون معلمان تا ٩٠ درصد انجام شده است و دوز دوم هم تا ۶٠ درصد معلمان تا پایان شهریور محقق می‌شود.

کاظمی درباره آمار بازماندگان از تحصیل برای سال تحصیلی جدید گفت: بر اساس سنجش سلامت نوآموزان، بیش از ۹۰ درصد پایه اول ثبت نام شده اند و احتمالا این تعداد افزایش هم می‌یابد.

وی توضیح داد: به طور میانگین ٩۴ درصد در دوره ابتدایی ثبت نام کرده اند. همچنین بیش از ٩٠ درصد هم در همه پایه‌ها نام نویسی داشته اند.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر