تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

اولویت واکسیناسیون دانش‌آموزان با بیماری‌های زمینه‌ای

علیرضا کاظمی، سرپرست آموزش و پرورش از تمهیداتی برای واکسیناسیون دانش آموزان علیه کرونا خبر داد که در آن دانش آموزان دارای بیماری‌های خاص و زمینه‌ای در اولویت واکسیناسیون قرار دارند.

کد خبر: ۱۰۸۳۶۳
۱۴:۲۷ - ۲۲ شهريور ۱۴۰۰

واکسیناسیون دانش‌آموزان با بیماری‌های زمینه‌ای

دیدارنیوز ـ علیرضا کاظمی، سرپرست آموزش و پرورش گفت: تمهیداتی برای واکسیناسیون دانش آموزان علیه کرونا صورت گرفته است. در این برنامه دانش آموزان پرخطر و دارای بیماری‌های خاص و زمینه‌ای در اولویت واکسیناسیون قرار دارند

سرپرست آموزش و پرورش امروز در حاشیه سومین اجلاسیه کنگره سیزدهم اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان اظهار کرد: مکاتباتی در این زمینه صورت گرفته است و امیدوارم زودتر شرایط واکسیناسیون فراهم شود.

وی گفت: آغاز سال تحصیلی از ابتدای مهر و بازگشایی مدارس به تدریج انجام می‌شود.

کاظمی اظهار داشت: مکاتبه‌ای در حال انجام است مبنی بر اینکه تا یکی دو ماه آینده واکسیناسیون دانش آموزان پرخطر انجام شود.

وی درباره واکسیناسیون معلمان نیز اظهار داشت: دوز اول واکسیناسیون معلمان تا ٩٠ درصد انجام شده است و دوز دوم هم تا ۶٠ درصد معلمان تا پایان شهریور محقق می‌شود.

کاظمی درباره آمار بازماندگان از تحصیل برای سال تحصیلی جدید گفت: بر اساس سنجش سلامت نوآموزان، بیش از ۹۰ درصد پایه اول ثبت نام شده اند و احتمالا این تعداد افزایش هم می‌یابد.

وی توضیح داد: به طور میانگین ٩۴ درصد در دوره ابتدایی ثبت نام کرده اند. همچنین بیش از ٩٠ درصد هم در همه پایه‌ها نام نویسی داشته اند.

منبع: ایرنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر