تیتر امروز

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!
گفتگوی دیدار با یک فعال حقوق زنان افغانستان

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!

زنان افغانستان بعد از ۲۰ سال به نقطه اولی که طالبان در حکومت بود، برگشته اند. بسیاری از زنان فعال جامعه افغانستان مجبور به ترک این کشور شده اند. دیدار با فاضله غفوری، فعال حقوق زنان افغانستان...

گواردیولا: به مسی و پاری‌سن ژرمن فکر نمی‌کنم

سرمربی موفق منچستر سیتی اعلام کرد تمام تیم‌ها در گروه لیگ قهرمانان اروپا بسیار سخت هستند و امروز هیچ فکری به مهاجم آرژانتینی پاری‌سن ژرمن و این باشگاه نمی‌کند.

کد خبر: ۱۰۸۳۲۱
۱۱:۵۸ - ۲۲ شهريور ۱۴۰۰

گواردیولا: به مسی و پاری‌سن ژرمن فکر نمی‌کنم

دیدارنیوز - پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی، می‌گوید که هرگز در این مدت به رویارویی با لیونل مسی در پیراهن پاری سن ژرمن فکر نکرده است.

سرمربی اسپانیایی در طی هفته‌های آتی باید در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا برابر شاگرد سابق خود در بارسلونا قرار بگیرد که حالا پیراهن پاری سن ژرمن را بر تن کرده است. این دو نفر در کنار هم در طول چهار سال حضور در نوکمپ سه قهرمانی لالیگا و دو قهرمانی در لیگ قهرمانان به دست آوردند.

سیتی در اولین بازی خود در چارچوب مسابقات لیگ قهرمانان اروپا، چهارشنبه شب به مصاف لاپیزیش خواهد رفت و گواردیولا پس از پیروزی ۰-۱ این هفته برابر لسترسیتی، تاکید کرد که تمرکز روی دیدار با مسی پیش از غلبه بر لایپزیش می‌تواند برای تیمش خطرناک باشد.

او در این باره گفت: قطعا سخت‌ترین بازی ما دیدار اول برابر لایپزیش است. این مهم‌ترین بازی برای ماست. من حتی یک ثانیه هم به پی اس جی فکر نمی‌کنم. تیم‌هایی که در مرحله گروهی باید روبروی آنها قرار بگیرم بسیار بسیار سخت هستند. لایپزیش در آلمان رشد کرده، بایرن غیرقابل مهار است اما آنها همیشه دوم یا سوم هستند. مهم است که همان عملکرد خوب روز شنبه را در این بازی نیز به کار بگیریم.

کوین دی بروینه در بازی برابر لسترسیتی به میدان نرفت. این بازیکن بلژیکی به دلیل مصدومیت از ناحیه مچ پا این فصل تنها ۱۱ دقیقه فرصت حضور در زمین را پیدا کرده و گواردیولا قصد دارد جانب احتیاط را رعایت کند. او اظهار داشت: ببینیم شرایط چطور خواهد شد. او این هفته تمرینات بسیار خوبی انجام داده و باید قدم به قدم پیش رفت. همه سهم خود را ایفا می‌کنند. کسانی که خوب بازی کردند فرصت بیشتری دارند. کسانی که خوب بازی نکردند به مشکل می‌خورند. کسانی که مدتی است در انتظار هستند هم باید بدانند که به آنها فرصت داده خواهد شد.

برچسب ها: گواردیولا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر