تیتر امروز

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟
از سعدآباد تا توپکاپی (۱۹) + فایل صوتی

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟

این هفته در ستون از «سعدآباد تا توپکاپی» به معرفی یک سیاستمدار با سابقه ترک پرداخته شده است. مردی که اکنون شهردار آنکارا است و احتمالا مهم‌ترین رقیب اردوغان در سال‌های آینده: منصور یاواش!

توهین نژادی هواداران لاتزیو به باکایاکو: بیا این موز مال توست

بازی دو تیم میلان با لاتزیو که در سری آ ایتالیا انجام شد، حاشیه کم نداشت و هواداران لاتزیو به بازیکن سیاه پوست میلان توهین نژادپرستانه انجام دادند.

کد خبر: ۱۰۸۳۰۵
۱۱:۱۲ - ۲۲ شهريور ۱۴۰۰

توهین نژادی هواداران لاتزیو به باکایاکو: بیا این موز مال توست

دیدارنیوز - در جریان برد ۲-۰ میلان مقابل لاتزیو در هفته سوم سری آ، تیمو باکایوکو در بازگشت به میلان شب خوبی را سپری نکرد. او در دقیقه ۶۱ وارد زمین شد، در دقیقه ۶۳ کارت زرد دریافت کرد و در دقیقه ۷۴ به دلیل مصدومیت از زمین بازی خارج شد. باکایوکو از سوی هواداران لاتزیو نیز مورد هجوم توهین‌های نژادپرستانه قرار گرفت.

به نقل از گاتزتا دلو اسپورت؛ هواداران لاتزیو از لحظه ورود باکایوکو به زمین با توهین‌های نژادپرستانه به او حمله کردند. این موضوع باعث ناراحتی هافبک فرانسوی شد و عملکرد او را تحت تاثیر قرار داد. هواداران لاتزیو در مدت زمان کوتاه حضور باکایوکو در زمین، او را میمون خطاب کردند و شعار "این موز برای تو است" را به زبان آوردند. باشگاه میلان پس از جمع آوری مدارک لازم قصد دارد به همین دلیل از لاتزیو به فدراسیون فوتبال ایتالیا شکایت کند.

منبع: طرفداری
برچسب ها: میلان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر