تیتر امروز

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!
گفتگوی دیدار با یک فعال حقوق زنان افغانستان

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!

زنان افغانستان بعد از ۲۰ سال به نقطه اولی که طالبان در حکومت بود، برگشته اند. بسیاری از زنان فعال جامعه افغانستان مجبور به ترک این کشور شده اند. دیدار با فاضله غفوری، فعال حقوق زنان افغانستان...

دستگیری عامل تیراندازی منجر به جرح و قتل ۲ برادر در آبادان

سرهنگ حسین زلقی، فرمانده انتظامی شهرستان آبادان از دستگیری عامل تیراندازی منجر به جرح و قتل ۲ برادر در آبادان خبرداد.

کد خبر: ۱۰۸۱۵۷
۱۱:۰۹ - ۲۱ شهريور ۱۴۰۰

دستگیری عامل تیراندازی در آبادان

دیدارنیوز ـ سرهنگ حسین زلقی، فرمانده انتظامی شهرستان آبادان اظهار کرد: در پی وقوع یک فقره درگیری منجر به تیراندازی در یکی از روستا‌های این شهرستان، به طور سریع ماموران پاسگاه انتظامی ابوشانک به محل مراجعه کردند و طبق گفته‌ی اهالی فردی به هویت (ه. م) ۲۸ساله با یک قبضه سلاح جنگی کلاشینکف به درب منزل دو برادر به هویت (ع. م) و (ح. م) یعنی عموزاده هایش می‌رود و ابتدا به درب منزل آن‌ها تیراندازی و سپس با هر دو پسر عمویش درگیر می‌شود.

وی افزود: در این درگیری مسلحانه متاسفانه یکی از برادران به هویت (ع. م) ۲۵ساله در صحنه فوت کرد و برادر دیگر نیز که از ناحیه شکم مجروح شده بود به بیمارستان منتقل شد.

وی با اشاره به اینکه قاتل پس از این ارتکاب از صحنه متواری می‌شود، تصریح کرد: به طور سریع با تشکیل پرونده قضایی موضوع شناسایی قاتل در دستور کار این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان آّبادان یادآور شد: ماموارن پلیس با انجام تحقیقات اطلاعاتی و میدانی، موفق به شناسایی محل اختفای فرد قاتل شدند که پس از هماهنگی قضایی او را دستگیر کردند.

سرهنگ زلقی؛ گفت: متهم ضمن اعتراف به بزه انتسابی، دلیل و انگیزه خود از تیراندازی منجر به جرح و قتل پسر عموهایش را اختلاف مالی عنوان کرد.

وی افزود: پرونده قضایی علیه متهم تشکیل و از طریق دادسرا راهی زندان شد، تلاش برای کشف سلاح به کار رفته در صحنه‌ی جرم ادامه دارد.

برچسب ها: حوادث
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر