تیتر امروز

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است
گفت‌وگو با یک روان‌درمانگر و فعال سیاسی

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است

جامعه ایران از پس بحران‌های شدید سیاسی و اقتصادی و اجتماعی مملو از جان‌های ملول و روان‌های زخم خورده است. ریشه‌های این وضعیت و راه‌های التیام آن موضوع گفتگو با دکتر علی نیک جو روانپزشک و فعال...
چه کسی مدیرعامل استقلال می‌شود؟

چه کسی مدیرعامل استقلال می‌شود؟

باشگاه استقلال در سرگردانی عجیبی قرار گرفته و باز هم مدیر عامل و هیات مدیره متعدد و تاثیرگذاری بر سر کار نیستند. ایا امروز تکلیف این باشگاه مشخص می‌شود؟

مورینیو در آستانه ۱۰۰۰ بازی: ۹۰ هزار دقیقه خیلی زیاد است

ژوزه مورینیو سرمربی تیم رم ایتالیا که در روز یکشنبه به هزارمین بازی خود خواهد رسید و او درباره این واکنش گفت این تعداد دقایق خیلی زیاد است اما در درون من تغییری رخ نداده است.

کد خبر: ۱۰۸۰۶۲
۱۴:۱۷ - ۲۰ شهريور ۱۴۰۰

مورینیو

دیدارنیوز - دیدار رم مقابل ساسولو در هفته سوم سری آ، هزارمین بازی رسمی ژوزه مورینیو به عنوان سرمربی خواهد بود. ژوزه مورینیو به همین مناسبت در مصاحبه با آژانس خبری لوزا گفت:

 ۹۰ هزار دقیقه خیلی زیاد است! وقت‌های اضافه و تلف شده هم هست. با این حال چیزی درون من عوض نشده و همان انسان و همان سرمربی سابق هستم. هر اتفاقی که تجربه می‌کنم و هر چیزی که می‌بینم، به من حس دژاوو* دست می‌دهد. احساس می‌کنم همه چیز قبلا اتفاق افتاده و دیگر چیزی من را شگفت زده نمی‌کند. این ارزش تجربه است؛ تجربه در زندگی و فوتبال بسیار ارزشمند است.

مورینیو در صورت برد یا تساوی در ۳ بازی خانگی بعدی رم در سری آ به رکورد ۴۲ بازی پیاپی خانگی بدون شکست در این رقابت‌ها می‌رسد و با عبور از رکورد مکس الگری، از این نظر بین سرمربیان در تاریخ سری آ رکورددار می‌شود. او در این مورد افزود:

 همیشه برای من مهم‌ترین موضوع، بازی بعدی است. وقتی بازی بعدی به پایان می‌رسد، دو بازی بعدی برای من مهم می‌شود و به همین ترتیب تا بازی آخر اهمیت پیدا می‌کند. همیشه به دنبال کسب برد برای بازیکنان، باشگاه و هواداران هستم. می‌خواهم رم خوشحال باشد؛ می‌خواهم من و رم احساسات جدیدی را تجربه کنیم.

دژاوو: حالتی از ذهن است که در آن فرد پس از دیدن صحنه‌ای احساس می‌کند آن صحنه را قبلاً دیده است و در گذشته با آن مواجه شده است.

منبع: طرفداری
برچسب ها: مورینیو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر