تیتر امروز

خواسته فرهنگیان رتبه بندی معلمان است نه بازی با ارقام!
گفتگو با یک فعال صنفی معلمان

خواسته فرهنگیان رتبه بندی معلمان است نه بازی با ارقام!

لایجه رتبه بندی معلمان سرانجام قرار است که به صحن مجلس برود. لایحه‌ای که قرار است حقوق معلمان را به ۸۰ درصد حقوق اعضای هیئت علمی برساند. اما به نظر بازی ارقام در لابی‌های مجلس پیچیده‌تر از این...
درگیری‌های بیروت: در لبنان چه می‌گذرد؟
از چشم جهان (۱۸)

درگیری‌های بیروت: در لبنان چه می‌گذرد؟

هجدهمین شماره ستون از چشم جهان به درگیری‌های مرگبار در بیروت اختصاص دارد. درگیری‌هایی که به مرگ چند شهروند منجر شد و تنها نوک کوه یخ بحران در لبنان است.

اعلام فهرست نهایی جشنواره فیلم لندن

جشنواره فیلم لندن با تکمیل فهرست فیلم‌های حاضر در این دوره، «قهرمان» اصغر فرهادی را به فهرست فیلم‌های بلند خود افزود و «دیوار چهارم» ساخته محبوبه کلایی را در میان فیلم‌های کوتاه جای داد.

کد خبر: ۱۰۷۸۷۵
۱۶:۴۷ - ۱۷ شهريور ۱۴۰۰

 فهرست نهایی جشنواره فیلم لندن

دیدارنیوز ـ هنرآنلاین به نقل از هالیوود ریپورتر نوشت: «قهرمان» اصغر فرهادی، «هیچ ردی به جای نگذار»، «اسپنسر»، «کینگ ریچارد»، «دختر گمشده» و «تیتان» از جمله فیلم‌هایی هستند که در جشنواره فیلم لندن امسال روی پرده می‌روند.

جشنواره فیلم لندن که از ۶ تا ۱۷ اکتبر (۱۴ تا ۲۵ مهر) برگزار می‌شود با تکمیل کردن برنامه امسال خود شماری از فیلم‌های مهم سال را به فهرست برنامه‌هایش افزود.

«بلفاست» ساخته کنت برانا، «گزارش فرانسوی» ساخته وس آندرسون، «اسپنسر» ساخته پابلو لارین، «آخرین شب در سوهو» ساخته ادگار رایت، «کینگ ریچارد» ساخته راینالدو مارکوس گرین از جمله فیلم‌هایی هستند که همراه «قهرمان» اصغر فرهادی به این فهرست افزوده شده‌اند.

 فهرست نهایی جشنواره فیلم لندن

«شنبه مادرانه» ساخته اوا هاسون، «دختر گمشده» ساخته مگی جیلنهال، «زانوی احمد» ساخته نداف لاپید، «همه این پسران» ساخته بینگ یو، «بین دو دنیا» ساخته امانوئل کارره، «بازمانده بخش دوم» ساخته جوآنا هاگ، «چشم در برابر چشم» ساخته دبی تاکر گرین، «نخستین موج» ساخته متیو هینمان، «هیچ ردی به جای نگذار» ساخته ژان پی ماتوژینسکی و «بنفش زیرزمینی» ساخته تاد هینس نیز در این فهرست جای گرفته‌اند.

در بخش مستند نیز برای دریافت جایزه گریسون، مستندهایی، چون «همه چیز درباره خواهرم» ساخته وانگ کیونگ، «رقص «ساخته پت کالینز، «گاو» ساخته اندرآ آرنولد با هم رقابت می‌کنند.

در مجموع امسال ۱۵۹ فیلم بلند که از میانشان ۲۱ فیلم برای اولین بار در جهان اکران می‌شوند، در جشنواره فیلم لندن امسال که شصت و پنجمین دوره خود را تجربه می‌کند، به نمایش درمی‌آیند.

برچسب ها: سینمای جهان
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر