تیتر امروز

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!
گفتگوی دیدار با یک فعال حقوق زنان افغانستان

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!

زنان افغانستان بعد از ۲۰ سال به نقطه اولی که طالبان در حکومت بود، برگشته اند. بسیاری از زنان فعال جامعه افغانستان مجبور به ترک این کشور شده اند. دیدار با فاضله غفوری، فعال حقوق زنان افغانستان...

مهاجم عراق: ایران از اشتباهات دفاعی ما استفاده کرد

مهاج تیم ملی عراق پس از شکست سنگین برابر تیم ملی ایران اعلام کرد، خط دفاع این تیم اشتباهات زیادی داشت و باعث شد تیم ملی سه گل بزند.

کد خبر: ۱۰۷۷۸۵
۰۹:۲۶ - ۱۷ شهريور ۱۴۰۰

مهاجم عراق

دیدارنیوز - به نقل از کوره، تیم ملی فوتبال عراق در دیدار دوم خود در انتخابی جام جهانی به مصاف ایران رفت و با سه گل شکست خورد.

ایمن حسین مهاجم عراقی که در ترکیب اصلی تیمش به میدان رفت، بعد از بازی گفت: ایران هر سه گل خود را روی ضد حملات و اشتباهات خط دفاعی ما به ثمر رساند. باید اعتراف کرد که بازی خوبی را به نمایش نگذاشتیم. حریف از اشتباهات ما به خوبی استفاده کرد. انتظار چنین شکستی را نداشتیم.

او ادامه داد: باوجود آنکه در نیمه دوم بهتر شدیم، اما شب خوب ما نبود. از این شکست متاسف و ناراحت هستیم. ۸ بازی دیگر باقی مانده است و می‌توانیم جبران کنیم. اگر می‌خواهیم که راهی جام جهانی شویم باید با تمرکز بیشتری بازی کنیم. عراق این توانایی را دارد که برگردد.

تیم ملی فوتبال عراق از دو بازی خود یک امتیاز کسب کرده و در قعر جدول رده بندی قرار دارد این درحالی است که ایران با ۶ امتیاز صدرنشین است.

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر