تیتر امروز

خواسته فرهنگیان رتبه بندی معلمان است نه بازی با ارقام!
گفتگو با یک فعال صنفی معلمان

خواسته فرهنگیان رتبه بندی معلمان است نه بازی با ارقام!

لایجه رتبه بندی معلمان سرانجام قرار است که به صحن مجلس برود. لایحه‌ای که قرار است حقوق معلمان را به ۸۰ درصد حقوق اعضای هیئت علمی برساند. اما به نظر بازی ارقام در لابی‌های مجلس پیچیده‌تر از این...
درگیری‌های بیروت: در لبنان چه می‌گذرد؟
از چشم جهان (۱۸)

درگیری‌های بیروت: در لبنان چه می‌گذرد؟

هجدهمین شماره ستون از چشم جهان به درگیری‌های مرگبار در بیروت اختصاص دارد. درگیری‌هایی که به مرگ چند شهروند منجر شد و تنها نوک کوه یخ بحران در لبنان است.

آزادی پسر قذافی برای احترام به حاکمیت به قانون و حقوق بشر است

هیئت سازمان ملل در لیبی اعلام کرد آزادی پسر معمر قذافی برای احترام به حاکمیت قانون و حقوق بشر است و از آزادی آن‌ها استقبال می‌کنیم.

کد خبر: ۱۰۷۶۸۰
۱۱:۱۱ - ۱۶ شهريور ۱۴۰۰

آزادی پسر قذافی

دیدارنیوز - به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، هیئت سازمان ملل در لیبی در بیانیه‌ای اعلام کرد: ما از آزادی الساعدی القذافی، پسر معمر قذافی و احمد رمضان الاصیبعی و شش مسئول دیگر نظام سابق لیبی که برای هفت سال یا بیشتر در زندان بودند، استقبال می‌کنیم.

در این بیانیه آمده که این اقدام گام مهمی برای احترام به حاکمیت قانون و حقوق بشر است و تحول مهمی است که در تحقق آشتی ملی برپایه حقوق و تقویت وحدت ملی نقش خواهد داشت.

در بیانیه این هیئت آمده است: ما از تلاش‌های دولت وحدت ملی و شورای ریاستی و مقامات دستگاه قضایی قدردانی می‌کنیم و از مقامات لیبی می‌خواهیم فورا هزاران فردی را که به شکل ظالمانه بازداشت شده‌اند آزاد کنند.

پیشتر منابع از آزادی الساعدی القذافی و خروج وی از این کشور به مقصد ترکیه خبر دادند و گفتند که آزادی الساعدی پس از هفت سال از بازداشت وی در این کشور نتیجه رایزنی با نخست وزیر دولت موقت لیبی است.

همچنین کاربران توییتر و دیگر شبکه های اجتماعی اولین تصویر از ساعدی قذافی پس از آزادی و سفرش به ترکیه در روز یکشنبه را منتشر کردند.

ساعدی در این تصاویر با لبخند و با ریش بلند دیده می‌شود.

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر