تیتر امروز

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!
گفتگوی دیدار با یک فعال حقوق زنان افغانستان

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!

زنان افغانستان بعد از ۲۰ سال به نقطه اولی که طالبان در حکومت بود، برگشته اند. بسیاری از زنان فعال جامعه افغانستان مجبور به ترک این کشور شده اند. دیدار با فاضله غفوری، فعال حقوق زنان افغانستان...

پیغام جدید شهریار مغانلو به پرسپولیسی‌ها

شهریار مغانلو مهاجم فصل پیش پرسپولیس با انتشار پستی از هواداران «واقعی» این باشگاه تشکر کرد.

کد خبر: ۱۰۷۴۹۸
۰۸:۴۹ - ۱۵ شهريور ۱۴۰۰

 

پیغام جدید شهریار مغانلو به پرسپولیسی‌ها

دیدارنیوز: داستان شهریار مغانلو و پرسپولیس به پایان رسیده، ولی حواشی جدایی این بازیکن از جمع سرخ‌های تهرانی هنوز ادامه دارد. مغانلو نیم فصل، فصل گذشته را در پیراهن پرسپولیس سپری کرد و موفق شد در مجموع ۲ لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر ۸ گل برای پرسپولیس بزند.

با اتمام قرارداد قرضی او با پرسپولیس و البته عدم موافقت سانتاکلارا برای ادامه حضور در جمع شاگردان گل محمدی، سرانجام به باشگاه سپاهان پیوست. رفتنش، اما با حواشی زیادی همراه شد، چون در اینستاگرام پست‌هایی که با پیراهن پرسپولیس گرفته بود را پاک کرد. این اقدان خوشایند پرسپولیسی‌ها نبود و آن‌ها با راه اندازی کمپینی، خواستند تا هواداران پرسپولیس شهریار مغانلو را «آنفالو» کنند. حالا بعد از دلخوری‌های به وجود آمده مغانلو در پستی جدید، پیغام تازه‌ای برای هواداران «واقعی» پرسپولیس نوشته است.


او در اینستاگرام خود نوشت:

به نام خدا

از شما هواداران واقعی پرسپولیس تشکر میکنم که تو این مدت از من حمایت کردید و خاطرات خوبی برای من رقم زدید. همیشه اولین‌ها به خاطر آدم میمونه، اولین بازی آسیایی، اولین مدال لیگ برتر و اولین جام لیگ برتر.

تو این مدت سعی کردم بهترین عملکردم را داشته باشم و زندگی حرفه‌ای فوتبالی به من یاد داد تا با تمام وجود برای تیمم بازی کنم. امیدوارم توانسته باشم برای لحظاتی هر چند کم خوشحالتون کرده باشم. حرف‌های زیادی پشت سرم زده شد و قضاوت‌های ناجوانمردانه؛ سکوت کردم و باز هم سکوت می‌کنم، اما جواب برای همه آن‌ها خواهم داشت که باز هم به وقتش ...

از صمیم قلب دوستتان دارم و احترام ویژه‌ای برای شما هواداران پرسپولیس قائلم

شهریار مغانلو

منبع: فرارو
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر