تیتر امروز

احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!
سیاست ورزی به سبک احمدی نژاد

احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!

محمود احمدی نژاد این بار با حضور در نمایشگاه اکسپوی دبی به متن فضای سیاسی و رسانه‌ای بازگشته است. حضوری پرحاشیه و جنجال برانگیز. این گزارش مروری دارد بر رفتارهای این سیاستمدار منحصر به فرد و...
خیز استقلال برای قهرمانی با ترکیب سردار و فرهاد!
فوتبال گیت (۲۶) + فایل صوتی

خیز استقلال برای قهرمانی با ترکیب سردار و فرهاد!

به عنوان مقدمه‌ای بر شروع لیگ برتر فوتبال ایران سجاد شجاعی در یادداشت‌های کوتاهی به مرور وضعیت تیم‌های مدعی در آستانه لیگ پرداخته است. فوتبال گیت این فصل با استقلال آغاز شده است!
کارآگاه زن ایرانی می‌تواند موتور سیکلت براند؟!
نگاهی به دو ماجرای مختلف در مورد حضور اجتماعی زنان

کارآگاه زن ایرانی می‌تواند موتور سیکلت براند؟!

پلیس از استخدام و به کار گیری کارآگاهان زن خبر داده است. همزمان گره عجیب راندن موتور سیکلت توسط زنان ایرانی باز نشده است. حالا سوال این جاست که آیا کارآگاهان زن ایرانی حق راندن موتور سیکلت دارند...

میزان استقبال از درخت گردو چقدر بود؟

فیلم‌های «درخت گردو» و «گیسوم» پس از ۳ روز اکران حدود ۲۰۰ میلیون تومان بلیت فروختند و تنها حدود ۸ هزار مخاطب را به سینما کشاندند.

کد خبر: ۱۰۷۳۴۴
۱۶:۴۰ - ۱۳ شهريور ۱۴۰۰

درخت گردو چند نفر را به سینما کشاند؟

دیدارنیوز ـ از روزچهارشنبه، دهم شهریور دو فیلم جدید به چرخه اکران سینما‌ها اضافه شدند که با وجود در اختیار داشتن ۱۷۸ سالن سینمایی تنها حدود ۸ هزار مخاطب را به سینما کشاندند.

طبق آمار منتشر شده در سامانه مدیریت فروش و اکران سینما (سمفا) فیلم «درخت گردو» به کارگردانی محمدحسین مهدویان که بلیت فروشی آن از روز ششم شهریور آغاز شده بود، در مدت سه روز اکران با حضور بیش از ۷ هزار و ۷۰۰ نفر تماشاگر به فروش ۲۰۴ میلیون تومان رسید. «گیسوم» به کارگردانی نوید به‌تویی نیز در این سه روز ۳۰۱ نفر مخاطب داشت وهشت میلیون و ۲۰۰ هزار تومان بلیت فروخت.

اگرچه از اوایل تیر با شروع اکران فیلم «دینامیت» گیشه سینما‌ها کمی رونق پیدا کرد، اما در یکی دو هفته گذشته با افزایش آمار مبتلایان و قربانیان کرونا در کشور میزان استقبال مردم از سینما‌ها نیز کم شد. با این حال فیلم «دینامیت» پس از گذشته دو ماه از اکران به فروش حدود ۱۰ میلیارد تومان نزدیک شده است.

همچنین دیگر فیلم‌هایی که از روز‌های آخر تیر یا اوایل مرداد روانه اکران شده‌اند، به «مدیترانه»، «سیاه باز» و «قصه عشق پدرم» هم می‌توان اشاره کرد. در این مدت «مدیترانه» به کارگردانی هادی حاجتمند حدود ۱۰۰ میلیون تومان بلیت فروخته، فیلم «سیاه باز» به کارگردانی حمید همتی نزدیک به ۷۰ میلیون تومان فروش داشته و «قصه عشق پدرم» نیز حدود ۳۰ میلیون تومان بلیت فروخته است.

تعداد مخاطبان فیلم «مدیترانه» در ۱۲۵ سالان اکران بیش از ۵۴۰۰ نفر، «سیاه باز» با نمایش در ۱۱۳ سال آن بیش از ۳۳۰۰ نفر و «قصه عشق پدرم» با ۸۳ سالن بیش از ۱۵۰۰ نفر بوده است.

در این بین فیلم‌های اکران نوروزی نیز همچنان روی پرده هستند و آخرین آمار فروش فیلم «خورشید» مجید مجیدی به یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان، «هفته‌ای یک‌بار آدم باش» شهرام شاه حسینی به یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان، «تکخال» مجید مافی به ۹۷۷میلیون تومان، «خون شد» مسعود کیمیایی به ۱۹۵ میلیون تومان و «لاله» به کارگردانی اسدالله نیک نژاد به ۹۰ میلیون تومان رسیده است.

آمار درج شده در این گزارش براساس آخرین بروز رسانی اطلاعات سامانه سمفا تا لحظه انتشار این گزارش است.

منبع: ایسنا
برچسب ها: سینمای ایران
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر