تیتر امروز

محرم و سپاهان، یک پایان تلخ؟ + فیلم

محرم و سپاهان، یک پایان تلخ؟ + فیلم

قهرمان چند دوره لیگ برتر این روزها در وضعیت بغرنجی به سر می‌برد و شکست‌های پیاپی همه را در اصفهان کلافه کرده. آیا محرم نویدکیا به آخر خط رسیده است؟

آیا این جوان به جرم ۴ بار شرب خمر اعدام می‌شود؟

پسر جوان که با شکایت پدرش برای چهارمین بار به اتهام شرب خمر بازداشت شد در انتظار حکم دادگاه و در یک قدمی اعدام قرار گرفت.

کد خبر: ۱۰۷۱۱۸
۱۴:۱۲ - ۱۰ شهريور ۱۴۰۰

 شرب خمر و اعدام جوان تهرانی

دیدارنیوز ـ شرب خمر اگر برای چهارمین بار تکرار شود، حکم اعدام در پی دارد. در این پرونده پسر جوانی که سه بار قبلا شرب خمر کرده بود برای چهارمین بار به اتهام شرب خمر دستگیر شد. متهم هر بار با شکایت پدرش به اتهام شرب خمر دستگیر شده بود و تا به حال سه بار به اتهام شرب خمر تازیانه خورده است.

مدتی قبل مردی میانسال با ماموران پلیس ۱۱۰ تماس گرفت و اطلاع داد که فرزندش مشروب خورده است. زمانی که ماموران پلیس به خانه آ    ن‌ها مراجعه کردند این مرد به ماموران اظهار داشت: «ما خانواده‌ای مذهبی هستیم و از اینکه پسرم گاهی مشروب می‌خورد خیلی ناراحتم. او بعد از شرب خمر با خانواده بدرفتاری می‌کند و همین باعث می‌شود که من و مادرش خیلی از دست او در عذاب باشیم.»

بعد از دستگیری متهم سوابق کیفری او حاکی از این بود که او پیش از این با شکایت پدرش ۳ بار دیگر هم به اتهام شرب خمر دستگیر شده و شلاق خورده است. به همین دلیل با توجه به اینکه اگر کسی برای بار چهارم به اتهام شرب خمر محکوم شود، حکم او اعدام است؛ پرونده برای رسیدگی به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران ارجاع شد. متهم به زودی پای میز محاکمه می‌رود.

منبع: رکنا
برچسب ها: حوادث
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر