تیتر امروز

آقا کریم پا به توپ شد

در تمرینات تیم ملی ایران، کریم باقری که این روزها با حفظ سمت در پرسپولیس دستیار اسکوچیچ است در تمرینات تیم ملی پا به توپ شد.

کد خبر: ۱۰۷۰۹۴
۱۲:۳۵ - ۱۰ شهريور ۱۴۰۰

کریم باقری

دیدارنیوز - به نقل از خبر ورزشی تیم ملی فوتبال ایران شب گذشته جدی‌ترین و سنگین‌ترین تمرین خود را پیش از رویارویی با تیم ملی سوریه در چارچوب دور نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ برگزار کرد.

کریم باقری، مربی تیم ملی فوتبال کشورمان که در چند روز گذشته با وجود غیبت دراگان اسکوچیچ و وحید هاشمیان به دلیل کرونایی شدن در تمرینات حاضر نبود سرانجام با حضور لژیونرها و آغاز فیفادی در تمرینات آفتابی شد.

باشگاه پرسپولیس و شخص یحیی گل‌محمدی با حضور زودتر کریم باقری مخالفت کرده بود تا بازهم ۲شغله بودن مربی تیم ملی باعث ایجاد دردسر شود. کرونایی شدن سرمربی و مربی تیم ملی و غیبتشان در تمرین، ضرورت حضور باقری در کنار بازیکنان تیم ملی را دوچندان کرده بود، ولی تلاش‌های فدراسیون در این راه کافی نبود.

همچنین مهرداد خانبان، آنالیزور تیم ملی هم در کنار باقری خودش را به اردوی تیم ملی رساند. در کنار این ۲ نفر ابراهیم میرزاپور نیز پس از کرونایی شدن ملادن زگانیار، مربی گلرهای تیم ملی در ورزشگاه آزادی حاضر شد و دروازه‌بان‌های تیم ملی را تمرین داد.

مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر از فردا (پنجشنبه) در ۲ گروه آغاز می‌شود و تیم ملی ایران باید در گام نخست از ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه در ورزشگاه آزادی به مصاف سوریه برود.

گفتنی است از هر گروه ۲ تیم به طور مستقیم راهی جام بیست و دوم می‌شود و تیم‌های سوم باید به پلی‌آف بروند.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر