تیتر امروز

نیویورک تایمز: امیدی به احیای برجام نیست!
از چشم جهان (۲۴)

نیویورک تایمز: امیدی به احیای برجام نیست!

روزنامه نیویورک تایمز در مقاله‌ای در آستانه دور جدید مذاکرات وین با بررسی و ارزیابی شرایط دو طرف شرایط را برای احیای توافق هسته‌ای ایران بسیار بد و امید برای احیای برجام را ضعیف دانسته است.
سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!
از سعدآباد تا توپکاپی (۲۹) + فایل صوتی

سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!

این شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به مرگ سزای کاراکوچ شاعرِ سیاستمدار ترک اختصاص دارد. مردی که هیچ گاه اصولش را فدای کسب قدرت نکرد و در عرصه آهنین سیاست مردی از جنس ابریشم باقی ماند...
ابراهیم شب را آزاد کرد
افاضات اضافه

ابراهیم شب را آزاد کرد

عوام الملک در خاطرات این هفته خود به نکات درخشانی از آرا و اقدامات خواص پرداخته است. از آزاد شدن شب تا آتش گرفتن زاینده رود همه و همه در فهرست خدماتی است که عوام الملک به ما یادآوری کرده است.

آقا کریم پا به توپ شد

در تمرینات تیم ملی ایران، کریم باقری که این روزها با حفظ سمت در پرسپولیس دستیار اسکوچیچ است در تمرینات تیم ملی پا به توپ شد.

کد خبر: ۱۰۷۰۹۴
۱۲:۳۵ - ۱۰ شهريور ۱۴۰۰

کریم باقری

دیدارنیوز - به نقل از خبر ورزشی تیم ملی فوتبال ایران شب گذشته جدی‌ترین و سنگین‌ترین تمرین خود را پیش از رویارویی با تیم ملی سوریه در چارچوب دور نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ برگزار کرد.

کریم باقری، مربی تیم ملی فوتبال کشورمان که در چند روز گذشته با وجود غیبت دراگان اسکوچیچ و وحید هاشمیان به دلیل کرونایی شدن در تمرینات حاضر نبود سرانجام با حضور لژیونرها و آغاز فیفادی در تمرینات آفتابی شد.

باشگاه پرسپولیس و شخص یحیی گل‌محمدی با حضور زودتر کریم باقری مخالفت کرده بود تا بازهم ۲شغله بودن مربی تیم ملی باعث ایجاد دردسر شود. کرونایی شدن سرمربی و مربی تیم ملی و غیبتشان در تمرین، ضرورت حضور باقری در کنار بازیکنان تیم ملی را دوچندان کرده بود، ولی تلاش‌های فدراسیون در این راه کافی نبود.

همچنین مهرداد خانبان، آنالیزور تیم ملی هم در کنار باقری خودش را به اردوی تیم ملی رساند. در کنار این ۲ نفر ابراهیم میرزاپور نیز پس از کرونایی شدن ملادن زگانیار، مربی گلرهای تیم ملی در ورزشگاه آزادی حاضر شد و دروازه‌بان‌های تیم ملی را تمرین داد.

مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر از فردا (پنجشنبه) در ۲ گروه آغاز می‌شود و تیم ملی ایران باید در گام نخست از ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه در ورزشگاه آزادی به مصاف سوریه برود.

گفتنی است از هر گروه ۲ تیم به طور مستقیم راهی جام بیست و دوم می‌شود و تیم‌های سوم باید به پلی‌آف بروند.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر