تیتر امروز

محرم و سپاهان، یک پایان تلخ؟ + فیلم

محرم و سپاهان، یک پایان تلخ؟ + فیلم

قهرمان چند دوره لیگ برتر این روزها در وضعیت بغرنجی به سر می‌برد و شکست‌های پیاپی همه را در اصفهان کلافه کرده. آیا محرم نویدکیا به آخر خط رسیده است؟

انجام رزمایش نظامی آمریکا و اسرائیل در دریای سرخ

ارتش اسرائیل و آمریکا مشترکا اعلام کردند که رزمایش نظامی در دریای سرخ با هدف امنیت و حفظ مسیر تجاری دریایی انجام دادند.

کد خبر: ۱۰۷۰۸۸
۱۱:۵۷ - ۱۰ شهريور ۱۴۰۰

انجام رزمایش نظامی آمریکا و اسرائیل

دیدارنیوز - ارتش رژیم صهیونیستی امروز (چهارشنبه) در بیانیه‌ای در صفحه توئیتر خود نوشت: برای نخستین بار نیروی دریایی (رژیم صهیونیستی) رزمایشی را با ناوگان پنجم آمریکا دیروز برگزار کرد و آموزش سناریوهای دفاعی، نجات و دیگر موارد در این رزمایش اجرا شد.

این بیانیه افزود: این رزمایش نقطه شروع کار مشترک بین نیروی دریایی ما و ناوگان پنجم آمریکا است و همکاری این ناوگان‌ها با هدف افزایش امنیت و حفظ مسیرهای تجاری- دریایی برای ثبات منطقه برگزار شد.

«دانیال هاجری» فرمانده یکی از واحدهای اصلی نیروی دریایی اسرائیل در این ارتباط گفت: مشارکت با ناوگان پنجم آمریکا یک مشارکت استراتژیک برای امنیت منطقه و امنیت اسرائیل (رژیم صهیونیستی) است.

وی افزود: این رزمایش‌ها آغاز همکاری‌هایی است که بخش‌های دفاعی و امنیتی در حوزه دریایی را برای جلوگیری از اقدامات خرابکارانه افزایش می‌دهد.

کانال رژیم صهیونیستی (کان) نیز در این زمینه اعلام کرد: ناوهای نیروی دریایی اسرائیل و ناوگان پنجم ایالات متحده، طی دو روز یک رزمایش مشترک در دریای سرخ برگزار کردند.

منبع: ایرنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر