تیتر امروز

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...
شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند
احمد مازنی در مراسم تجلیل از شهدا و سالگرد آزادسازی خرمشهر:

شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند "قرار ما این نبود"+ویدئو

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: امروز شهدا، جانبازان، آزادگان، همسران، خواهران و برداران آن‌ها نگرانند و با زبان، با قلم و به انحا مختلف، به ما می‌گویند؛ «قرار ما این نبود».
آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.

انجام رزمایش نظامی آمریکا و اسرائیل در دریای سرخ

ارتش اسرائیل و آمریکا مشترکا اعلام کردند که رزمایش نظامی در دریای سرخ با هدف امنیت و حفظ مسیر تجاری دریایی انجام دادند.

کد خبر: ۱۰۷۰۸۸
۱۱:۵۷ - ۱۰ شهريور ۱۴۰۰

انجام رزمایش نظامی آمریکا و اسرائیل

دیدارنیوز - ارتش رژیم صهیونیستی امروز (چهارشنبه) در بیانیه‌ای در صفحه توئیتر خود نوشت: برای نخستین بار نیروی دریایی (رژیم صهیونیستی) رزمایشی را با ناوگان پنجم آمریکا دیروز برگزار کرد و آموزش سناریوهای دفاعی، نجات و دیگر موارد در این رزمایش اجرا شد.

این بیانیه افزود: این رزمایش نقطه شروع کار مشترک بین نیروی دریایی ما و ناوگان پنجم آمریکا است و همکاری این ناوگان‌ها با هدف افزایش امنیت و حفظ مسیرهای تجاری- دریایی برای ثبات منطقه برگزار شد.

«دانیال هاجری» فرمانده یکی از واحدهای اصلی نیروی دریایی اسرائیل در این ارتباط گفت: مشارکت با ناوگان پنجم آمریکا یک مشارکت استراتژیک برای امنیت منطقه و امنیت اسرائیل (رژیم صهیونیستی) است.

وی افزود: این رزمایش‌ها آغاز همکاری‌هایی است که بخش‌های دفاعی و امنیتی در حوزه دریایی را برای جلوگیری از اقدامات خرابکارانه افزایش می‌دهد.

کانال رژیم صهیونیستی (کان) نیز در این زمینه اعلام کرد: ناوهای نیروی دریایی اسرائیل و ناوگان پنجم ایالات متحده، طی دو روز یک رزمایش مشترک در دریای سرخ برگزار کردند.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی