تیتر امروز

وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!
اظهارات ضرغامی در مورد پاسارگاد و مقبره کوروش

وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!

اظهارات عزت الله ضرغامی در مورد مشکل کشاورزی و ارتفاع ساختمان‌ها در کنار مقبره کوروش واکنش‌های بسیاری به دنبال داشته است. سوال این است که آیا وزیر میراث فرهنگی و گردشگری، متولی کشاورزی است؟!
احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!
سیاست ورزی به سبک احمدی نژاد

احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!

محمود احمدی نژاد این بار با حضور در نمایشگاه اکسپوی دبی به متن فضای سیاسی و رسانه‌ای بازگشته است. حضوری پرحاشیه و جنجال برانگیز. این گزارش مروری دارد بر رفتارهای این سیاستمدار منحصر به فرد و...

ایرانشهر برای ۲ سال آینده درخواست اجرا نمی‌گیرد

دبیر شورای سیاستگذاری تماشاخانه ایرانشهر اعلام کرد به دلیل تعویق اجرای تعهدات پیشین در شرایط کرونا، این تماشاخانه برای ۲ سال آینده درخواست جدید اجرا نمی‌پذیرد.

کد خبر: ۱۰۷۰۳۵
۱۷:۰۴ - ۰۹ شهريور ۱۴۰۰

تماشاخانه ایرانشهر

دیدارنیوز ـ حسین مسافرآستانه دبیر شورای سیاستگذاری تماشاخانه ایرانشهر درباره وضعیت برنامه ریزی اجرا‌های این تماشاخانه با توجه به اینکه تعطیلی‌ها و محدودیت‌های کرونایی اجرای تعهدات سالن‌های تئاتری را با مشکل مواجه کرده است، گفت: جدول اجرا‌های تماشاخانه ایرانشهر از قبل بسته شده، ولی به دلیل تعطیلی‌ها و محدودیت‌های کرونایی خیلی از نمایش‌ها نتوانسته اند، روی صحنه بروند.

وی یادآور شد: نوبت اجرای بسیاری از نمایش‌هایی که از سال ۹۸ برای اجرا در تماشاخانه ایرانشهر توسط شورای سیاستگذاری تماشاخانه پذیرفته شده بودند به دلیل تعطیلی‌ها و محدودیت‌های کرونایی به تعویق افتاده است.

مسافرآستانه با بیان اینکه مشخص نیست وضعیت بازگشایی سالن‌های تئاتری چگونه خواهد بود، اظهار کرد: با گروه‌های پذیرفته شده برای اجرا در تماشاخانه وارد گفتگو شده ایم تا ببینیم کدامیک آمادگی اجرا را به محض بازگشایی مجدد تماشاخانه دارند.

دبیر شورای سیاستگذاری تماشاخانه ایرانشهر در پایان سخنان خود تأکید کرد: با توجه به تعهدات اجرایی تماشاخانه از سال ۹۸ و ۹۹، نمی‌توانیم برای ۲ سال آینده درخواست جدیدی برای اجرا بپذیریم.

منبع: مهر
برچسب ها: تئاتر
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر