تیتر امروز

"سرزده" با رئیسی در ۱۰۰ روز

ابراهیم رئیسی امشب گزارش عملکرد صد روزه دولت خود را ارایه خواهد کرد. دولتی که در مهار کرونا موفق بوده اما در مهار تورم، مدیریت بحران محیط زیست و البته تنش در سیاست خارجی چندان درخشان عمل نکرده...
درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

دربی ۹۷ همان چیزی بود که باید باشد. هیاهوی بسیار برای هیچ. سنگی بر گور فوتبالی که به هیاهو و جنجال تقلیل یافته است. خالی از هر دانش و تدبیر و زیبایی‌ای؛ مثل تقدیر این روز‌های جامعه ایران!

چرا حضور دژاگه در جمع آبی پوشان منتفی شد؟

از مدت‌ها پیش عنوان شده بود که اشکان دژاگه گزینه کادر فنی برای حضور در ترکیب این تیم است اما به دلیل تفاهم نداشتن در پرداخت مالی این انتقال منتفی شد.

کد خبر: ۱۰۷۰۰۶
۱۵:۱۶ - ۰۹ شهريور ۱۴۰۰

منتفی شدن دژاگه در استقلال

دیدارنیوز - درحالی که استقلالی‌ها همچنان مشغول جذب بازیکنان مدنظر کادرفنی در بازار نقل‌وانتقالات هستند برخی صحبت‌ها مبنی‌بر حضور یا عدم حضور اشکان دژاگه در این باشگاه برای فصل آینده ادامه‌دار شده تا جایی که طی چند روز اخیر صحبت‌ها و اخبار زیادی در این خصوص به گوش رسید مبنی‌بر اینکه به‌خاطر درخواست دلاری دژاگه حضور او در استقلال منتفی شده، با این حال برخی دیگر از این موضوع خبر دادند که اشکان از ابتدا اصلا در لیست فرهاد مجیدی قرار نداشته است!

این بازیکن مطرح و ملی‌پوش سابق کشورمان که سابقه فعالیت در بوندس‌لیگای آلمان را در کارنامه دارد در این چند سال اخیر با حضور در تراکتور تبریز، بازی در لیگ برتر کشورمان را هم تجربه کرده است، از سال‌های گذشته مورد توجه هر دو تیم مطرح پایتخت استقلال و پرسپولیس قرار داشت اما این طلسم هرگز نشکسته است با این حال این اتفاق امسال درحال محقق شدن بود اما یک درخواست ازسوی دژاگه از مدیریت باشگاه این موضوع را تا حد زیادی مسکوت نگه داشته تا درنهایت این‌طور اعلام شود که حضور دژاگه در استقلال منتفی به‌نظر می‌رسد.

طبق شنیده‌های ما اشکان‌ دژاگه برای دستمزد دلاری خود این درخواست را مطرح کرده بود تا براساس تاریخ روز معادل ریالی دستمزدش پرداخت شود که مدیریت باشگاه با مخالفت با این موضوع اعلام می‌کند معادل ریالی روز بسته شدن قرارداد با اشکان دژاگه شاخص به حساب آمده و براساس آن در موعدهای مقرر به حسابش پول واریز خواهد شد.

منبع: فرارو
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر