تیتر امروز

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد فردا شروع می‌شود

فاطمه زرین آمیزی، سخنگوی سازمان سنجش کشور گفت: انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشداز فردا در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آغاز می‌شود و تا روز یکشنبه ۱۴ شهریورماه ادامه دارد.

کد خبر: ۱۰۶۹۹۹
۱۵:۰۲ - ۰۹ شهريور ۱۴۰۰

انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد

دیدارنیوز ـ فاطمه زرین آمیزی سخنگوی سازمان سنجش کشور، با اشاره به اینکه در آزمون کارشناسی ارشد ۴۰۶ هزار و ۴۲۷ نفر مجاز به انتخاب رشته شدند، اظهار کرد: فرایند انتخاب رشته از فردا در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آغاز می‌شود و تا روز یکشنبه ۱۴ شهریورماه ادامه دارد.

او در ادامه گفت: داوطلبان مجاز شده، برای انتخاب رشته می‌توانند با وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری، شماره شناسنامه یا کد رهگیری که در پایان ثبت‌نام اولیه توسط سیستم به متقاضی داده شده است، نسبت به ثبت کد رشته محل‌های انتخابی (حداکثر تا ۱۰۰ کد رشته محل) و تکمیل فرم مذکور اقدام کنند.

زرین آمیزی بیان کرد: آن دسته از متقاضیان علاقه‌مند به انتخاب رشته‌های تحصیلی مراکز و واحد‌های دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی برای اطلاع از زمان و نحوه انتخاب رشته از امروز سه شنبه ۹ شهریورماه به درگاه اطلاع‌رسانی مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه کنند.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر