تیتر امروز

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است
گفت‌وگو با یک روان‌درمانگر و فعال سیاسی

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است

جامعه ایران از پس بحران‌های شدید سیاسی و اقتصادی و اجتماعی مملو از جان‌های ملول و روان‌های زخم خورده است. ریشه‌های این وضعیت و راه‌های التیام آن موضوع گفتگو با دکتر علی نیک جو روانپزشک و فعال...
چه کسی مدیرعامل استقلال می‌شود؟

چه کسی مدیرعامل استقلال می‌شود؟

باشگاه استقلال در سرگردانی عجیبی قرار گرفته و باز هم مدیر عامل و هیات مدیره متعدد و تاثیرگذاری بر سر کار نیستند. ایا امروز تکلیف این باشگاه مشخص می‌شود؟

ارتقای روشنایی بوستان به منظور از بین‌بردن فضا‌های بی‌دفاع شهری در قلب تهران

شهردار منطقه 12 تهران از انجام اقداماتی در جهت ارتقای روشنایی بوستان شوش برای کاهش فضاهای خطرپذیر خبر داد.

کد خبر: ۱۰۶۹۶۷
۱۲:۴۳ - ۰۹ شهريور ۱۴۰۰

 

ارتقای روشنایی بوستان به منظور از بین‌بردن فضا‌های بی‌دفاع شهری در قلب تهران

دیدارنیوز: شهردار منطقه ۱۲ از ارتقای روشنایی بوستان شوش به منظور از بین‌بردن هرچه بیشتر فضا‌های آسیب‌زا و مخاطره‌آمیز این بوستان و ایجاد امنیت بیشتر برای شهروندان خبر داد.

علی‌محمد سعادتی، شهردار منطقه با تأکید بر ضرورت ایجاد فضای امن برای حضور شهروندان و خانواده‌ها در فضا‌های عمومی و زدودن چهره آسیب‌های اجتماعی از سیمای شهری گفت: بوستان شوش در گذشته محل حضور معتادان متجاهر و افراد بی‌خانمان بود که این مسأله سبب شده بود خانواده‌ها، به‌ویژه کودکان و نوجوانان از فضای این بوستان برای گذراندن اوقات فراغت که از مهم‌ترین اهداف احداث بوستان‌ها در شهر است، استفاده نکنند.

وی با بیان این نکته که حصارکشی بوستان شوش با درخواست شهروندان ساکن، کسبه و شورا‌های محلی انجام شد، افزود: خوشبختانه اکنون پس از گذشت سه ماه از این اتفاق، هر روز شاهد حضور بیشتر خانواده‌ها و زدوده‌شدن آسیب‌ها از چهره این بوستان و برپایی برنامه‌های ورزشی و فرهنگی در آن هستیم.

شهردار منطقه 12 از ارتقای روشنایی بوستان شوش در گام بعدی به منظور ایجاد امنیت بیشتر برای شهروندان خبر داد و بیان کرد: عملیات اجرای شبکه روشنایی کم‌مصرف SMD در این بوستان شوش با نصب ۲۰ برج ۱۲ متری و ۲۴۰ شعله طی دو ماه تیر و مرداد صورت گرفت تا کمک بیشتری به حذف فضا‌های بی‌دفاع شهری در این بوستان شود.

وی همچنین از بازپیرایی کل فضای سبز بوستان در آینده نزدیک خبر داد و افزود: سرویس بهداشتی قسمت جنوبی بوستان نیز که به صورت پرتابل است و دچار فرسودگی شده، قرار است به صورت ابنیه به عنوان جایگزین اجرا شود.

گفتنی است بوستان شوش دارای زمین ورزشی، مددسرای بانوان و آقایان بی‌خانمان، زمین بازی و... است که حصارکشی‌ها اخلالی در فعالیت‌های این اماکن به وجود نیاورده و این فعالیت‌ها همچنان ادامه دارند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر