تیتر امروز

داعش و طالبان؛ پرچم‌های سیاه و سفید وحشت!
گفتگو با پیرمحمد ملازهی در مورد تهدید داعش علیه شیعیان و ایران

داعش و طالبان؛ پرچم‌های سیاه و سفید وحشت!

داعش به طرز فزاینده‌ای در حال تهدید شیعیان و به صورت مشخص ایران و امنیت ملی ایران از خاک افغانستان است. موضع طالبان در این میانه چیست و آیا طالبان توان کنترل داعش را دارند؟
آیا باید رای برائت سیف و عراقچی صادر می‌شد؟

آیا باید رای برائت سیف و عراقچی صادر می‌شد؟

حکم محکومیت سیف و عراقچی با واکنش‌های متفاوتی روبه‌رو شد. برخی از رسانه‌ها با توجه به فقدان عناصر سه‌گانه جرم باید رآی برائت متهمین صادر می‌شد. گزارش حاضر به نقد و بررسی چنین نظراتی پرداخته است.

بازگشت رونالدو به تئاتر رویاها به روایت کاریکاتور

کریستیانو رونالدو ستاره بی بدیل فوتبال جهان حالا دوباره در منچستر یونایتد است. کارتون زیر حضور رونالدو را در این تیم به روایت تصویری درآورده است.

کد خبر: ۱۰۶۸۳۴
۱۳:۰۱ - ۰۸ شهريور ۱۴۰۰

بازگشت رونالدو

دیدارنیوز - هفته پیش اعلام شد کریستیانو رونالدو به مدیران یوونتوس درخواست خروج داده است.از همین رو ژرژ مندس مدیربرنامه‌های رونالدو مذاکرات خود را با مدیران یوونتوس انجام دهد تا موکل وی در روزهای آخر نقل و انتقالات تابستانی از بیانکونری جدا شود.ابتدا منچسترسیتی به دنبال جذب وی بودند که در نهایت مدیران این باشگاه از جذب او کنار کشیدند تا منچستریونایتد برای جذب بازیکن سابق خود اقدام کند.

از همین رو رونالدو با قراردادی به ارزش ۲۸ میلیون یورو به صورت رسمی از یوونتوس جدا شد و دوباره به انگلیس بازگشت تا لباس منچستر یونایتد را بر تن کند.

مرتضی هاشمی کاریکاتوریست خبرگزاری پارس فوتبال هم با خلق تصویری کارتونی از کریستیانو رونالدو ، پیوستن مجدد این ستاره پرتقالی به منچستریونایتد را به تصویر کشیده است .

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر