تیتر امروز

ایران و طالبان؛ دردسری که می‌تواند بزرگ باشد!
از چشم جهان (۱۴)

ایران و طالبان؛ دردسری که می‌تواند بزرگ باشد!

در چهاردهمین شماره ستون از چشم جهان حمیدرضا بابایی مقاله‌ای از فارین پلیسی را ترجمه کرده است که دردسرهای احتمالی طالبان برای ایران می‌پردازد. دردسرهایی که ممکن است بزرگ باشد!
سفر اردوغان به نیویورک؛ ترکیه و آمریکا در لبه بحران
از سعدآباد تا توپکاپی (۱۸) + فایل صوتی

سفر اردوغان به نیویورک؛ ترکیه و آمریکا در لبه بحران

هجدهمین شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به سفر هفته آینده اردوغان به نیویورک و مواجه او با جو بایدن اختصاص دارد. رئیس جمهوری که به قدرت رسیدنش یک بدشانسی محض برای اردوغان بود!
داستان پر پیچ و خم طلاق توافقی در ایران

داستان پر پیچ و خم طلاق توافقی در ایران

طلاق اتفاق خوشایندی نیست اما یک واقعیت در جامعه امروز ماست. مطلب زیر به شرایط و مراحل طلاق توافقی بر اساس قوانین ایران و مسائلی مانند مهریه، نفقه و حضانت فرزندان در طلاق توافقی پرداخته است.

ادامه انتقام پرسپولیسی‌ها از شهریار مغانلو

بعد از جدایی پرحاشیه شهریار مغانلو از پرسپولیس و کری خوانی عجیب او هواداران پرسپولیس با آنفالو کردن او در اینستاگرام از شهریار انتقام گرفتند، اما آن‌ها حالا یک راه جدید پیدا کرده‌اند.

کد خبر: ۱۰۶۷۳۲
۱۵:۴۵ - ۰۷ شهريور ۱۴۰۰

ادامه انتقام پرسپولیسی‌ها از شهریار مغانلو

دیدارنیوز - سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا یک نظرسنجی برگزار کرد تا بهترین مهاجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ را انتخاب کند.

شهریار مغانلو مهاجم سابق پرسپولیس با درخشش برای سرخ پوشان در مرحله گروهی در لیست نامزدها قرار گرفت.
با این وجود مهاجم جدید سپاهان اصفهان شاید شانس زیادی برای انتخاب شدن نداشته باشد چرا که در انتخابات این چنینی همواره نقش هواداران دو تیم پرسپولیس و استقلال بسیار پررنگ بوده است.

به طور نمونه می توان به مهدی ترابی اشاره کرد. سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) یک هفته پیش یک نظرسنجی‌ را برای انتخاب بهترین هافبک مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ برگزار کرد. با پایان این نظرسنجی مهدی ترابی بازیکن پرسپولیس با کسب ۹۳ درصد آراء با قاطعیت بهترین هافبک مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ انتخاب شد.

شهریار مغانلو پس از اینکه به سپاهان پیوست تمامی تصاویر خود با لباس پرسپولیس را از صفحه شخصی‌اش پاک کرد که این اشتباه جنجال برانگیز باعث شد هواداران پرسپولیس رودرروی او قرار بگیرند و با چالش آنفالو به سراغ بازیکن سابق تیمشان بروند. بیش از ۲۰۰ هزار پرسپولیسی صفحه مغانلو را در کمتر از چند روز آنفالو کردند. برخی بزرگان پرسپولیس از جمله سید جلال حسینی و امید عالیشاه نیز همبازی سابق خود را آنفالو کردند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر