تیتر امروز

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است
گفت‌وگو با یک روان‌درمانگر و فعال سیاسی

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است

جامعه ایران از پس بحران‌های شدید سیاسی و اقتصادی و اجتماعی مملو از جان‌های ملول و روان‌های زخم خورده است. ریشه‌های این وضعیت و راه‌های التیام آن موضوع گفتگو با دکتر علی نیک جو روانپزشک و فعال...
چه کسی مدیرعامل استقلال می‌شود؟

چه کسی مدیرعامل استقلال می‌شود؟

باشگاه استقلال در سرگردانی عجیبی قرار گرفته و باز هم مدیر عامل و هیات مدیره متعدد و تاثیرگذاری بر سر کار نیستند. ایا امروز تکلیف این باشگاه مشخص می‌شود؟

حامد پاکدل: حاضرم با پرسپولیس سفید امضا کنم

حامد پاکدل مهاجم فصل قبل تیم آلمینیوم اراک علاقه زیادی به پوشیدن پیراهن پرسپولیس دارد و گفته است که حاضر است با این تیم قرارداد سفید امضا کند.

کد خبر: ۱۰۶۶۸۹
۱۳:۰۸ - ۰۷ شهريور ۱۴۰۰

حامد پاکدل: حاضرم با پرسپولیس سفید امضا کنم

دیدارنیوز - ستاره آلومینیوم اراک در لیگ بیستم موفق شد فصل گذشته ۱۱ گل برای این تیم بزند و حالا پس از چرخش امین قاسمی‌نژاد به جدیدترین گزینه خرید پرسپولیس برای خط حمله تبدیل شده است.

پرسپولیسی‌ها امیدوار بودند بعد از جدایی شهریار مغانلو و حضور این بازیکن در سپاهان، بتوانند با سجاد شهباززاده یا امین قاسمی‌نژاد به توافق برسند منتهی آقای گل لیگ بیستم قراردادش را با سپاهان تمدید کرد و قاسمی‌نژاد هم نهایتا ترجیح داد به استقلال برود. در چنین شرایطی و طبق شنیده‌ها باشگاه پرسپولیس در حال مذاکره با سایر گزینه‌هاست.

مهاجم ۲۹ ساله فصل گذشته آلومینیوم اراک سومین گزینه یحیی گل محمدی برای بازی در خط حمله این تیم پس از سجاد شهباززاده و امین قاسمی‌نژاد بود. البته بحث خرید حامد پاکدل مربوط به امروز نیست و این بازیکن در نقل و انتقالات زمستانی هم به عنوان گزینه پرسپولیس مطرح شده بود.

تنها شکست پرسپولیس در لیگ بیستم برابر آلومینیوم در اراک بود که زننده گل برتری حریف هم حامد پاکدل بود. بازیکنی که پس از گشودن دروازه تیم بزرگ پرسپولیس شادی نکرد! حامد پاکدل با شادی نکردن پس از گلزنی برابر پرسپولیس علاقه فراوان خود برای پوشیدن پیراهن قرمز را نشان داد تا یحیی گل محمدی را به فکر فرو ببرد. گل محمدی در آن زمان از داشتن عیسی آل کثیر (به دلیل محرومیت ۶ ماهه) محروم بود.

سرمربی پرسپولیس در آن مقطع از باشگاه خواست با نامه‌نگاری از باشگاه این بازیکن درخواست رضایتنامه کند. مدیران پرسپولیس امیدواربودند این مهاجم گلزن خودش بتواند رضایتنامه‌اش را از باشگاه فعلی بگیرد که البته چنین نشد. باشگاه اراکی رضایتنامه بهترین مهاجم و بازیکن خودش را به این راحتی صادر نمی‌کرد و حامد پاکدل تا پایان فصل در آلومینیوم ماند.

حالا این مهاجم لرستانی آزاد شده و می‌تواند به هر تیمی دلش خواست برود. آخرین شنیده‌ها در مورد حامد پاکدل حاکی از آن است که او به مدیران باشگاه پرسپولیس (از طریق مدیربرنامه‌هایش) پیغام داده است: «حاضرم به خاطر پرسپولیس سفید امضاء کنم چون عاشق این تیم هستم.»

برچسب ها: پرسپولیس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر