تیتر امروز

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!
گفتگوی دیدار با یک فعال حقوق زنان افغانستان

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!

زنان افغانستان بعد از ۲۰ سال به نقطه اولی که طالبان در حکومت بود، برگشته اند. بسیاری از زنان فعال جامعه افغانستان مجبور به ترک این کشور شده اند. دیدار با فاضله غفوری، فعال حقوق زنان افغانستان...

بازداشت قاچاقچیانی که در قوطی نوشابه تریاک می‌فروختند

فرمانده یگان امداد پلیس پایتخت از دستگیری ۲ متهمی خبر داد که اقدام به جاسازی پنج کیلو تریاک در بطری‌های نوشابه کرده بودند.

کد خبر: ۱۰۶۶۱۸
۱۸:۳۳ - ۰۶ شهريور ۱۴۰۰

بازداشت قاچاقچیان مواد مخدر

دیدارنیوز ـ سرهنگ سلمان آدینه وند فرمانده یگان امداد تهران بزرگ از کشف ۵کیلو تریاک توسط واحد‌های گشت انتظامی یگان امداد فاتب خبر داد.

سرهنگ آدینه وند در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: واحد گشت انتظامی در حال گشت زنی هدفمند در محدوده خیابان ۱۷ شهریور متوجه رفتار‌های مشکوک سرنشینان یک خودرو پراید شده و با زیر نظر داشتن آن با هماهنگی مرکز پیام برای بررسی بیشتر وارد عمل شدند.

فرمانده یگان امداد تهران تصریح کرد: پس از نزدیک شدن مامورین به خودرو، راننده آن که یک خانم بود قصد روشن کردن خودرو و فرار را داشت که با سرعت عمل مامورین و استرس خانم، ماشین خاموش شده و مامورین سریعا نفرات را برای بررسی بیشتر به پایین خودرو هدایت کردند.

سرهنگ آدینه وند در ادامه از کشف مواد مخدر در بطری‌های نوشابه پرده برداشت و اعلام کرد: مامورین پس از دستگیری متهمین اقدام به بازبینی و بازرسی از خودرو کرده و موفق به کشف بیش از ۵ کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک در بطری‌های نوشابه جاسازی شده در زیر صندلی خودرو شدند.

وی تصریح کرد: در ادامه متهمان به نحوه تهیه مواد مخدر از شهر‌های جنوب شرقی کشور اعتراف کرده و با بیان این نکته که با تهیه مواد از شهر‌های جنوب شرقی و قاچاق به داخل تهران قصد فروش آن را با پوشش خانواده در داخل شهر تهران داشتند که دستگیر شدند.

فرمانده یگان امداد پلیس پایتخت خاطرنشان کرد: در ادامه هر ۲ متهم به همراه مواد مخدر مکشوفه تحویل عوامل پلیس پیشگیری شد.

منبع: فارس
برچسب ها: مواد مخدر
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر