تیتر امروز

محرم و سپاهان، یک پایان تلخ؟ + فیلم

محرم و سپاهان، یک پایان تلخ؟ + فیلم

قهرمان چند دوره لیگ برتر این روزها در وضعیت بغرنجی به سر می‌برد و شکست‌های پیاپی همه را در اصفهان کلافه کرده. آیا محرم نویدکیا به آخر خط رسیده است؟

بنت پس از دیدار بایدن: رهبری دیدم که اسرائیل را دوست دارد

نخست وزیر اسرائیل پس از دیدار با بایدن رئیس جمهور آمریکا می‌گوید رهبری را پیدا کردم که اسرائیل را دوست دارد و دقیقاً می‌داند که چه می‌خواهیم

کد خبر: ۱۰۶۵۶۵
۱۴:۰۵ - ۰۶ شهريور ۱۴۰۰

بنت پس از دیدار بایدن: رهبری دیدم که اسرائیل را دوست دارد

دیدارنیوز -  نفتالی بنت، نخست وزیر رژیم صهیونیستی پس از پایان دیدارش با جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا در واشنگتن گفت: احساس کردم که ما مدت‌هاست یکدیگر را می‌شناسیم و رهبری را پیدا کردم که اسرائیل را دوست دارد و دقیقاً می‌داند که چه می‌خواهیم، یک رهبر که به نیازهای ما نیز توجه دارد.

بنت در اظهاراتی ضد ایرانی گفت: "رئیس جمهوری آمریکا و ما بر سر اینکه ایران هرگز قادر به دستیابی به سلاح هسته‌ای نخواهد بود، به اتفاق نظر رسیدیم و من از این موضوع خوشحال هستم."

نفتالی بنت همچنین تصریح کرد، تل‌آویو و واشنگتن طی روزها، هفته‌ها و ماه‌های آینده در راستای توسعه کانال‌های همکاری، تلاش خواهند کرد.

وی با اشاره به ترس رژیم صهیونیستی نسبت به دستیابی ایران به موفقیت انرژی هسته‌ای افزود، زمان زیادی وجود ندارد. موضوع فوری است و نمی‌توان آن را به تأخیر انداخت.

نخست وزیر رژیم اشغالگر از جو بایدن برای سفر به تل آویو پس از غلبه بر سویه دلتای ویروس کرونا دعوت به عمل آورد.
نفتالی بنت پیشتر با جو بایدن، در کاخ سفید دیدار کرد و این نخستین سفر وی به واشنگتن از زمان انتصابش در این سمت در ماه ژوئن گذشته است.

منبع: ایسنا
برچسب ها: نفتالی بنت
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر