تیتر امروز

وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!
اظهارات ضرغامی در مورد پاسارگاد و مقبره کوروش

وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!

اظهارات عزت الله ضرغامی در مورد مشکل کشاورزی و ارتفاع ساختمان‌ها در کنار مقبره کوروش واکنش‌های بسیاری به دنبال داشته است. سوال این است که آیا وزیر میراث فرهنگی و گردشگری، متولی کشاورزی است؟!
احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!
سیاست ورزی به سبک احمدی نژاد

احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!

محمود احمدی نژاد این بار با حضور در نمایشگاه اکسپوی دبی به متن فضای سیاسی و رسانه‌ای بازگشته است. حضوری پرحاشیه و جنجال برانگیز. این گزارش مروری دارد بر رفتارهای این سیاستمدار منحصر به فرد و...

عبدالملکی: تغییرات گسترده در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضرورتی ندارد

حجت‌الله عبدالملکی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان این که این وزارتخانه یک دستگاه فنی و تخصصی است و تغییرات گسترده در آن ضرورتی ندارد از مدیران خواست با به کار خود ادامه دهند.

کد خبر: ۱۰۶۵۳۶
۱۲:۲۷ - ۰۶ شهريور ۱۴۰۰

وزارت تعاون و تغییرات گسترده

دیدارنیوز ـ حجت‌الله عبدالملکی با بیان این مطلب در جمع معاونین، روسای سازمان‌ها، صندوق‌ها و بانک‌های زیرمجموعه این وزارتخانه گفت: بسیاری از اعضای این نشست از دوستان قدیمی هستند و زمانی که در کمیته امداد امام خمینی (ره) در معاونت اشتغال کار می‌کردم با این افراد همکاری نزدیک داشتم و شناخت خیلی خوبی نیز از آنان دارم.

وی با تاکید بر اینکه اصل اساسی من بر همکاری با عمده مدیران این وزارتخانه است، از همه آنان خواست با تمام قوا به کار خود ادامه دهند و یک ساعت هم وقت را در پیگیری کار‌ها تلف نکنند.

عبدالملکی تصریح کرد: وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی از معدود دستگاه‌هایی بود که تا آخرین روز‌ها به مدد مدیریت و وجدان کاری آقای شریعتمداری مشغول فعالیت بود و اقدامات را با جدیت پیگیری می‌کرد.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر