تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

حمایت نخست وزیر لبنان از سیدحسن نصرالله درباره واردات سوخت از ایران

نجیب میقاتی نحست وزیر لبنان با حمله به منقدان واردات سوخت از ایران از سیدحسن نصرالله حمایت کرد و اعلام کرد هر چیزی که به منافع لبنان آسیب بزند مخالف است.

کد خبر: ۱۰۶۴۹۵
۰۹:۴۰ - ۰۶ شهريور ۱۴۰۰

حمایت نخست وزیر لبنان

دیدارنیوز - نجیب میقاتی، نخست‌وزیر مکلف لبنان در گفت‌وگو با شبکه العربیه اظهار کرد: تا بدین لحظه انصراف و کناره‌گیری از تشکیل دولت در برنامه‌هایم قرار ندارد.

وی افزود: موانعی در مسیر تشکیل دولت لبنان وجود دارد و من به منظور تشکیل دولت و جلوگیری از فروپاشی کشور در تلاش برای کنار گذاشتن این موانع هستم.

میقاتی در ادامه خواستار حمایت اتحادیه عرب از لبنان شد و گفت: ما نیازمند حمایت هر کشور عربی و هر فرد عرب هستیم و چنانچه موفق به تشکیل دولت لبنان شوم، نقش لبنان را در جهان عرب تقویت خواهم کرد.

وی درباره اظهارات سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب الله لبنان درخصوص محموله سوخت ایران تاکید کرد: ما به هیچکس اجازه نخواهیم داد که ما را به سمت تحریم‌های جدید سوق دهد، اما من به منتقدان و اتحادیه عرب می‌گویم که یک شمع به ما بدهید؛ ما نمی‌توانیم بدون داشتن یک جایگزین به کشتی نه بگوییم. من با هر چیزی که به منافع لبنان آسیب برساند مخالفم.

نخست‌وزیر مکلف لبنان در ادامه تاکید کرد: وضعیت لبنان همچنان بسیار خطرناک است.

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر