تیتر امروز

پیش بینی مرگ فرزندان
دومین توله یوز آسیایی تلف شد

پیش بینی مرگ فرزندان "ایران"

تلف شدن دومین یوز متولد شده در اسارات خبر تلخی برای دوست داران و فعالان محیط زیست بود، اما برخی کارشناسان می‌گویند این مرگ‌ها قابل پیش بینی بود.
خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...

استقلال دروازه‌بان یاغی را کنترل کرد

در حالی که رشید مظاهری مدعی بود که توانایی فسخ یک طرفه قراردادش را دارد با مقاومت باشگاه متوجه شد که باید رقم رضایتنامه خود را برای فسخ قرارداد پرداخت کند.

کد خبر: ۱۰۶۳۶۸
۱۲:۵۹ - ۰۴ شهريور ۱۴۰۰

رشید مظاهری

دیدارنیوز: در حالی که به دلیل اختلافات مالی، رشید مظاهری دنبال جدایی از استقلال و پیوستن به سپاهان بود، باشگاه آبی تهران با توجه به قرارداد به دروازه‌بان جدایی طلب خود اعلام کرده که برای جدایی راهی جز پرداخت مبلغ رضایت نامه ندارد.

استقلال بالاخره موفق شد حرف خود را در مورد دروازه بان این تیم به کرسی بنشاند.

رشید مظاهری قبول کرده توانایی فسخ یک طرفه قراردادش را ندارد.

رشید مظاهری در طول روز‌های گذشته برای گرفتن رضایتنامه از استقلال بار‌ها به باشگاه رفته و این مساله‌ای است که حتی با ناراحتی فرهاد مجیدی هم روبرو شده و گفته می‌شود سرمربی آبی‌ها روز گذشته برخورد گرمی با دروازه بان تیمش نداشت.


بیشتر بخوانید: ۴۰۰ هزار دلار از رقم قرارداد قائدی کجاست؟ باشگاه استقلال شفاف‌سازی کند


در این بین استقلال از مدتی پیش به مظاهری اعلام کرده بود بدون پرداخت پول رضایتنامه نمی‌تواند از این تیم جدا شود، اما دروازه بان استقلال مدعی بود او شرایط فسخ یک طرفه قرارداد را دارد.

به نظر می‌رسد مظاهری خودش هم به این نتیجه رسیده که نمی‌تواند قراردادش را به صورت یک طرفه فسخ کند و به همین دلیل اگر او بخواهد به سپاهان یا هر تیم دیگری برود باید مبلغی را به عنوان رضایتنامه پرداخت کند.

گفته می‌شود فرهاد مجیدی مخالفتی با جدایی مظاهری ندارد و فقط باید منافع باشگاه در انتقال این بازیکن تامین شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی