تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

استیون سودربرگ و اد سالمون سریال جدید می‌سازند

استیون سودربرگ بار دیگر با اد سالمون همکار شده تا سریال کوتاهی با عنوان «حلقه کامل» را برای شبکه اچ‌بی‌او بسازد.

کد خبر: ۱۰۶۳۵۸
۱۲:۱۳ - ۰۴ شهريور ۱۴۰۰

استیون سودربرگ

دیدارنیوز ـ به سفارش شبکه اچ‌بی‌او سریال درام کوتاه «حلقه کامل» توسط استیون سودربرگ و اد سالمون ساخته می‌شود.

به این ترتیب این دو که پیشتر در فیلم «حرکت ناگهانی ممنوع» که در ماه جولای از اچ‌بی‌او مکس پخش شد همکاری کرده بودند، یک پروژه دیگر را با هم می‌سازند و در سریال جدید به عنوان تهیه کننده با هم همکاری می‌کنند. این دو قبل از آن نیز برای اچ‌بی‌او سریال «موزاییک» را ساخته بودند.

سودربرگ در این باره گفت: حتی با استانداردهای اِد این سریال ساختار روایی پیچیده‌ای دارد که باید طوری مدیریت شود که هم صمیمانه باشد و هم جنبه‌های مختلف را پوشش دهد. وظیفه ما حالا این است که یک گروه بزرگ از بازیگران را گرد آوریم و مطمئن شویم که پروژه در سطحی که فیلمنامه آن شایسته‌اش است، پیش برود.

در این سریال ۶ اپیزودی، موضوع اصلی درباره تحقیقاتی است که در مورد یک پرونده آدم‌ربایی صورت می‌گیرد وموجب می‌شود تا شخصیت‌ها و فرهنگ‌های نیویورک امروز به هم پیوند بخورند.

سودربرگ هم کارگردان همه ۶ قسمت سریال خواهد بود و هم به عنوان تهیه کننده اجرایی در پروژه حضور دارد. سالمون نیز نویسنده و تهیه‌کننده اجرایی این سریال است.

در ژانویه ۲۰۲۰ سودربرگ قراردادی چند ساله با اچ‌بی‌او و اچ‌بی‌او مکس امضا کرد تا سریال‌های تلویزیونی برای هر دو بسازد. قرارداد فیلم هم در این مجموعه جای داشت. وی قبل از این «بگذار همه حرف بزنند» را برای این شبکه استریم ساخته بود و مسابقه تلویزیونی «مایک جادویی واقعی» را نیز برای اچ‌بی‌او مکس تولید می‌کند.

سودربرگ کارگردان فیلم‌هایی چون چندگانه «اوشن»، «خارج از دید» و «ترافیک» است. سالمون نیز نویسنده فیلمنامه فیلم‌هایی چون «مردان سیاهپوش»، «بیل و تد» و «حالا مرا می‌بینی» است.

منبع: مهر
برچسب ها: سینمای جهان
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر