تیتر امروز

۱ روز تا وین؛ روز مذاکرات پشت پرده!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۶)

۱ روز تا وین؛ روز مذاکرات پشت پرده!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با دیدار برای رصد اخبار روزانه همراه باشید.
رکورد‌های جالب توپ طلا!
یک روز مانده تا اهدای «بالون دُر»

رکورد‌های جالب توپ طلا!

یکی از بزرگ‌ترین رویا‌های بازیکنان فوتبال در جهان به دست آوردن توپ طلا و عنوان بهترین بازیکن سال است. در فاصله کوتاهی تا معرفی بازیکن برتر امسال، نگاهی به رکورد‌های این جایزه انداخته‌ایم.

استقلال مانع پرسپولیسی شدن گزینه مهم گل محمدی

ادامه مذاکرات رضا اسدی گزینه اصلی یحیی گل محمدی در نقل و انتقالات تابستانی باز هم منجر به عقد قرارداد این بازیکن نشد!

کد خبر: ۱۰۶۲۰۶
۱۰:۰۹ - ۰۳ شهريور ۱۴۰۰

استقلال مانع پرسپولیسی شدن گزینه مهم گل محمدی

دیدارنیوز - به نظر می رسد ماجرای پرسپولیسی شدن رضا اسدی از قصه هزار و یک شب هم جالب تر شده باشد!
اسدی یکی از بازیکنانی است که مورد توجه هر دو تیم محبوب پایتخت قرار دارد و هر روز هم اخبار متنوعی از او به گوش می رسد.

یحیی گل محمدی هم که تصور می کرد اسدی با پرسپولیس قرارداد می بندد در مصاحبه ای از او به عنوان خبر خوب تیمش برای هواداران یاد کرد در حالی که چنین نشد!

به تازگی هم رضا اسدی سوژه دو خبر متفاوت شد. بر اساس خبر اول، فرهاد مجیدی مذاکراتی با ایجنت این بازیکن داشته تا او را برای حضور در استقلال راضی کند.
خبر دوم هم روایت از توافق قطعی اسدی با پرسپولیس بود و اینکه او ظرف یکی دو روز آینده برای عقد قرارداد به باشگاه پرسپولیس خواهد رفت.

اگر چه  یکی از رسانه ها از درخواست ۲۰ میلیارد تومانی اسدی از پرسپولیس و شرط او برای بازی نکردن در خط دفاع خبر داده بود اما آخرین اخبار حاکی از آن است که اسدی به پرسپولیس بسیار نزدیک شده منتهای مراتب درخواست پول پیش از سوی این بازیکن مانع عقد قرارداد شد!

هرچند درخواست پیش پرداخت از سوی بازیکن جدید یک تیم امر متداول و عادی به شمار می رود و رضا اسدی هم خواسته نامعقولی نداشته اما این روزها حساب باشگاه پرسپولیس خالی است!

مدیران باشگاه پرسپولیس هفته گذشته نیز در تمرین این تیم به بازیکنان وعده دادند که پیش از شروع لیگ بیست و یکم مطالبات فصل گذشته تسویه و آپشن قهرمانی پرداخت شود.

بنابراین به نظر می رسد باشگاه پرسپولیس پس از قطع همکاری با اسپانسر قبلی پولی در بساط نداشته باشد که بخواهد به رضا اسدی پرداخت کند.

در چنین شرایطی و طبق شنیده‌ها، مدیرعامل باشگاه استقلال پیشنهادی به این بازیکن و ایجنتش داده که باعث شده او به استقلال نزدیک شود و گویا قرار است این باشگاه، پیش‌پرداخت ۱۰ میلیارد تومانی به اسدی داشته باشد!

علیرضا ابراهیمی و رضا دهقانی دو خرید تازه پرسپولیس نیز پس از عقد قرارداد رسمی با این تیم هنوز پولی از این باشگاه در قالب پیش پرداخت دریافت نکرده اند. البته این دو بازیکن با این موضوع کنار آمدند اما رضا اسدی...

برچسب ها: پرسپولیس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر