تیتر امروز

سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!
از سعدآباد تا توپکاپی (۲۹) + فایل صوتی

سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!

این شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به مرگ سزای کاراکوچ شاعرِ سیاستمدار ترک اختصاص دارد. مردی که هیچ گاه اصولش را فدای کسب قدرت نکرد و در عرصه آهنین سیاست مردی از جنس ابریشم باقی ماند...
ابراهیم شب را آزاد کرد
افاضات اضافه

ابراهیم شب را آزاد کرد

عوام الملک در خاطرات این هفته خود به نکات درخشانی از آرا و اقدامات خواص پرداخته است. از آزاد شدن شب تا آتش گرفتن زاینده رود همه و همه در فهرست خدماتی است که عوام الملک به ما یادآوری کرده است.
آزاد شدن ورود به سکو‌های آزادی
فوتبال گیت (۳۲)

آزاد شدن ورود به سکو‌های آزادی

هفته پنجم لیگ برتر به پایان رسید. هفته ای که باز هم جنجال داوری داشت و تقابل امیر قلعه نویی و فرهاد مجیدی بخش ویژه آن بود.

واکسن برکت واقعا از روی نمونه چینی و روسی ساخته شده است؟

مدیر اجرایی پروژه واکسیناسیون برکت درباره شایعه تهیه شدن واکسن کووایران برکت از واکسن روسی یا چینی توضیحاتی داد.

کد خبر: ۱۰۶۱۹۵
۰۹:۴۴ - ۰۳ شهريور ۱۴۰۰

ساخت واکسن برکت و نمونه چینی

دیدارنیوز ـ مظهری مدیر اجرایی پروژه واکسیناسیون برکت درباره شایعه تهیه شدن واکسن کووایران برکت از واکسن روسی یا چینی گفت: برخی شایعات مبنی بر تهیه شدن واکسن کووایران برکت از واکسن روسی یا چینی در فضای مجازی ایجاد شده، اما باید گفت فورمالیسیون تهیه این واکسن‌ها با هم تفاوت دارند.

 

 

او در ادامه درباره اینکه آیا می‌توان در نوبت دوم تزریق واکسن کرونا، واکسنی متفاوت از نوبت اول تزریق کرد، گفت: براساس دستورالعمل‌های وزارت بهداشت که طبق پشتوانه‌های علمی صادر می‌شود عمل می‌کنیم و در حال حاضر نوع واکسن تزریق‌شده در نوبت دوم با نوبت اول مشابه است. مگر آنکه در آینده دستورالعمل‌ها تغییر پیدا کند.

 

 

 

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر