تیتر امروز

پیش بینی مرگ فرزندان
دومین توله یوز آسیایی تلف شد

پیش بینی مرگ فرزندان "ایران"

تلف شدن دومین یوز متولد شده در اسارات خبر تلخی برای دوست داران و فعالان محیط زیست بود، اما برخی کارشناسان می‌گویند این مرگ‌ها قابل پیش بینی بود.
خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...

وکیل مظاهری: مددی گفت فسخ کنید، به سلامت

وکیل دروازه‌بان استقلال گفت: امروز به احترام باشگاه آمدیم و منتظر مددی ماندیم که بیاید. این چند روز به ما خیلی سخت گذشت و مددی هم امروز رک و راست به ما گفت بروید فسخ کنید و به سلامت

کد خبر: ۱۰۶۱۱۰
۱۴:۱۶ - ۰۲ شهريور ۱۴۰۰

وکیل مظاهری: مددی گفت فسخ کنید، به سلامت

دیدارنیوز - مهدی صادقی، وکیل رشید مظاهری پس از حضور در باشگاه استقلال اظهار کرد: هفته پیش با مدیریت باشگاه جلسه داشتیم و مسائلی را مطرح کردیم. چند مورد مشکل در طول فصل پیش آمده بود و پس از صحبت‌های انجام شده نتیجه بر این شد که ۱۰ روز یعنی تا دیروز (دوشنبه) صبر کنیم. با فرهاد مجیدی هم صحبت‌هایی داشتیم که او هم قرار بود تا دیروز جواب دهد که در نهایت هم گفت مدیریت باشگاه اعلام کرد که بروید و خودتان مشکلتان را حل کنید و ما کاری نمی‌توانیم برایتان انجام دهیم.

او اضافه کرد: امروز هم به احترام باشگاه آمدیم و منتظر مددی ماندیم که بیاید. این چند روز به ما خیلی سخت گذشت و مددی هم امروز رک و راست به ما گفت بروید فسخ کنید و به سلامت! ما آمدیم مشکل را حل کنیم و به آقای مددی گفتیم تمایلمان به ماندن است اما او گفت بروید فسخ کنید. مدیریت و هیات مدیره با تصمیماتی که گرفتند علاقه‌ای به ادامه همکاری با ما ندارند. در جلسه‌مان با این‌که ما با احترام برخورد کردیم اما مددی گفت تا ۳ ماه دیگر فلان کار را می‌کنم!

وکیل مظاهری عنوان کرد: او حرف‌هایش را زد و خیلی جالب نیست این حرف‌ها از زبان ما گفته شود. قرارداد ما با استقلال در زمان آقای سعادتمند بود و پس از حضور آقای مددی جلساتی را برگزار کردیم و با توجه به مشکلات استقلال بخشی از قرارداد را کم کردیم، آپشن‌ها برداشته شد و به آقای مددی احترام گذاشتیم. ما باتوجه به مشکلات استقلال کوتاه آمدیم و با وجود این‌که نیم فصل می‌توانستیم جدا شویم، پیگیری خاص و شکایتی انجام ندادیم.

او همچنین گفت: ما تا آخر فصل صبر و تحمل کردیم و توقع داشتیم آن‌ها هم به صبر ما احترام بگذارند اما این‌که بگویند خوش آمدید و بروید فسخ کنید، کار جالبی نبود. ما با وجود حق فسخ قانونی اما قرارداد داشتیم و طبق قراردادمان می‌خواستیم پیش برویم. من برای باشگاه استقلال احترام قائل هستم، این تیم را دوست دارم و یک هوادار هستم اما توقع این بی احترامی را نداشتم.

منبع: ایسنا
برچسب ها: استقلال
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی