تیتر امروز

علی سقائیان: ظهور قدرت‌های جدید را شاهدیم / ظریف یک مذاکره کننده حرفه‌ای است
«دیپلمات»؛ برنامه دوازدهم

علی سقائیان: ظهور قدرت‌های جدید را شاهدیم / ظریف یک مذاکره کننده حرفه‌ای است

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. علی سقائیان، سفیر سابق ایران در تانزانیا، ارمنستان و برزیل میهمان دوازدهمین برنامه دیپلمات...

پرداخت نشدن حقوق معلمان خرید خدمات آموزشی قابل قبول نیست

«محمدصالح جوکار» با اشاره به این که معلمان خرید خدمات آموزشی چند ماه است که حقوق دریافت نکرده‌اند، اظهار کرد: در شرایط اقتصادی فعلی، پرداخت نشدن حقوق آن همه به مدت چند ماه اصلا قابل قبول نیست.

کد خبر: ۱۰۶۰۶۹
۱۱:۴۲ - ۰۲ شهريور ۱۴۰۰

علت پرداخت نشدن حقوق معلمان

دیدارنیوز ـ رئیس مجمع نمایندگان استان یزد تصریح کرد: یکی از خواست‌های اصلی معلمان خرید خدمات آموزشی همین پرداخت حق و حقوق در موعد مقرر و عدم تاخیر در آن است که متاسفانه اجرایی نشده است.

وی گفت: در این زمینه و با توجه به اینکه معلمان خرید خدمات آموزشی نزدیک به شش ماه حقوق نگرفته اند، تذکری کتبی به وزیر آموزش و پرورش دادم.

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌های مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: در این تذکر از وزیر آموزش و پرورش خواسته شده که توضیح دهد با توجه به گذشت بیش از پنج ماه، علت تاخیر در پرداخت حقوق نیرو‌های خرید خدمات آموزشی چیست؟

وی افزود: در شرایط بد اقتصادی این مطالبه معلمان واقعا زیاد نیست و یکی از بدیهی‌ترین درخواست‌هایی است که می‌توانند داشته باشند به همین دلیل باید به آن توجه لازم صورت پذیرد.

به نقل از دفتر نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی، جوکار در پایان نیز به بررسی صلاحیت وزرای دولت سیزدهم در مجلس شورای اسلامی اشاره و عنوان کرد: وزیر آینده آموزش و پرورش باید نسبت به وضعیت معلمان به ویژه در حوزه اقتصادی توجه ویژه‌ای داشته باشند.

منبع: ایسنا
برچسب ها: حقوق معلمان
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر