تیتر امروز

خواسته فرهنگیان رتبه بندی معلمان است نه بازی با ارقام!
گفتگو با یک فعال صنفی معلمان

خواسته فرهنگیان رتبه بندی معلمان است نه بازی با ارقام!

لایجه رتبه بندی معلمان سرانجام قرار است که به صحن مجلس برود. لایحه‌ای که قرار است حقوق معلمان را به ۸۰ درصد حقوق اعضای هیئت علمی برساند. اما به نظر بازی ارقام در لابی‌های مجلس پیچیده‌تر از این...
درگیری‌های بیروت: در لبنان چه می‌گذرد؟
از چشم جهان (۱۸)

درگیری‌های بیروت: در لبنان چه می‌گذرد؟

هجدهمین شماره ستون از چشم جهان به درگیری‌های مرگبار در بیروت اختصاص دارد. درگیری‌هایی که به مرگ چند شهروند منجر شد و تنها نوک کوه یخ بحران در لبنان است.

اولین اقدام حقوقی "مخبر" برای حمایت از کارکنان اورژانس

نحوه پرداخت اعضای هیئت علمی و پزشکان درمانی تمام وقت بخش اورژانس توسط محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور مصوبه مربوط ابلاغ شد.

کد خبر: ۱۰۶۰۶۷
۱۱:۳۶ - ۰۲ شهريور ۱۴۰۰

اولین اقدام حقوقی

دیدارنیوز ـ محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور مصوبه مربوط به نحوه پرداخت اعضای هیئت علمی و پزشکان درمانی تمام وقت بخش اورژانس را ابلاغ کرد.

هیات وزیران در جلسه ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ به پیشنهاد مشترک وزارتخانه‌های بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان برنامه و بودجه کشور و تأیید شورای‌عالی بیمه سلامت کشور تصویب کرد به منظور کاهش تقاضای القایی خدمات در بخش اورژانس، کاهش ماندگاری بیماران و ارتقای تعیین تکلیف بیماران بستری زیر شش ساعت، مشروط به رعایت استاندارد‌های ابلاغی وزارت بهداشت و تعیین مصادیق در سطوح مختلف بهره‌مندی از درمان (تریاژ) (به استثنای سطح پنج بهره‌مندی از درمان (تریاژ))، جزء حرفه‌ای خدمات ارایه شده در بخش اورژانس برای پزشکان و اعضای هیئت علمی تمام وقت جغرافیایی با ضریب ریالی تمام وقت بستری محاسبه می‌گردد.

منبع: فارس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
یک شهروند
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۲
0
0
آقای مخبر شما که این قدر به فکر سلامت و حقوق پزشکان هستید آیا یکی هم هست به فکر کارکنان و خانواده بدبخت پرسنل نیرو ی انتظامی هم باشد با این حقوق و مزایای ایشان که از زمان شروع کرونا در خدمت مقدم کرونا بودند آیا دولت و مجلس واقعا نگاه می کنند در صورتی که اکثر دستگاه های اجرایی کشور تعطیل بودند ولی نیروی انتظامی نه ما از این دولت واقعا عدالت در درخت حقوق و مزایا را می خواهیم و آیا نیروی انتظامی از نظر دولت و مجلس جز مشاغل سخت محسوب می شود یا نه جواب دهید به صورت زنده در اخبار
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر