تیتر امروز

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!
توصیه مردانی به مردم:

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!

اومیکرون لرزه بر اندام جهان انداخته است. همه از بازگشت موج‌های مرگ و قرنطینه‌های طولانی هراسان هستند، در این شرایط توصیه مسعود مردانی ویروس شناس و متخصص بیماری‌های عفونی به مردم باز هم واکسن...
روح الله روح‌الامینی در مخالفت با وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه؛

عبدالملکی داور خوبی برای مسابقه میدان بود اما برای وزارت نه

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در مخالفت با وزیر پیشنهادی کار و رفاه و تعاون گفت: حجت عبدالملکی داور خوبی برای مسابقه میدان بود اما به وزارتخانه اشراف کامل ندارد.

کد خبر: ۱۰۵۹۳۵
۱۱:۴۸ - ۰۱ شهريور ۱۴۰۰

نماینده مخالف: عبدالملکی داور خوبی برای مسابقه میدان بود اما برای وزارت نه

دیدارنیوز - عبدالحسین روح الامینی نماینده تهران در جلسه علنی نوبت صبح امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی به عنوان مخالف وزیر پیشنهادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اظهار کرد: اولا همانطور که رئیس جمهور می‌دانند مخالفت و انتقاد ما از سر دلسوزی و دغدغه است و لاغیر. ما ضمن تکریم ایشان و سرداران راهبردی مانند آقایان وحیدی، ضرغامی، امیر آشتیانی و رستمی و برخی جوانان گام دومی که حتما به آنها رای می‌دهم و حمایت می‌کنم، به صراحت به ایشان عرض می‌کنم که اشراف به محل ورودش به عنوان وزیر و سکاندار اجرایی این حوزه چند منظوره که مخلوطی از چند وزارتخانه است، ندارد.

روح الامینی در ادامه با بیان اینکه دیروز هم به ایشان عرض کردم که قانع نشدم، بیان کرد: وزارت کار جای سیاست گذاری، تئوری بافی و نظریه پردازی نیست. به عنوان یک داور موفق مسابقه میدان خوب درخشیدند. بعضی‌ها شب قبل یک وزیری بودند و صبح برای وزارتخانه دیگری معرفی شدند. همچنین گزینه‌های متعددی که در روزهای آخر معرفی شدند.

وی افزود: تفاوت ابعاد کار با محیطی مثل کمیته امداد با این حوزه چند ساعتی خیلی زیاد است. ما تصمیم‌مان را به حضرت آقای علم الهدی امام جمعه مشهد رونوشت می‌دهیم که گردن مجلس انداختند و قانونا نیز همین است. انتخاب با رئیس جمهور نیست و پیشنهاد با اوست، اما انتخاب با مجلس است.

روح الامینی تاکید کرد: آقای عبدالملکی به عنوان یک فرد فعال دارای استعداد، پختگی لازم و اشراف ندارد و سوال من این است که در حوزه ساده‌ای مثل صنعت دارو که ۶۰ درصد آن متعلق به شستا و تامین اجتماعی هست، در یک سال و نیم گذشته در مورد دارو و واکسن چه شده است و در یک سال و نیم آینده چه خواهد شد؟.

وی افزود: رئیس شستا که دیروز برکنار شده و گفت رانت ۷ هزار میلیارد تومانی در شستا را حذف کرده است که عبدالملکی درباره آن می گوید بنده به پشتوانه رئیس جمهور این امکان را نمی دهم؛ این در حالی است که شما به عنوان بازوی رئیس جمهور باید امور را پیگیری کنید.

منبع: ایسنا
برچسب ها: کابینه رئیسی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر