تیتر امروز

نقش تردید در واقعه عاشورا

نقش تردید در واقعه عاشورا

قیام توابین در کوفه و قیام مردم مدینه "حره" نمونه‌های روشنی از حرکت اعتراضی بی موقع مردمی است که به هنگام وجوب حمایت از امام حسین؛ سکوت کردند و در نهایت با بی تدبیری جان خود را از دست دادند!
یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

صعود تیم دختران فوتبال ایران به جام ملت‌های آسیا همچنان از جذاب‌ترین اخبار دو روز اخیر ورزش ایران است. قصه صعود حماسی دختران به مرحله نهایی تا مدت‌ها خواندنی خواهد بود.

چرا سرمربی پرسپولیس سروش رفیعی را نمی‌خواهد؟

با جدایی احمد نورالهی از پرسپولیس بسیاری سروش رفیعی را مناسب‌ترین جانشین او می‌دانستند. اما خبرها حکایت از آن دارد که یحیی گل محمدی علاقه‌ای به جذب او به دلیل عدم همخوانی توانایی‌های او با سیستم مورد نظرش ندارد.

کد خبر: ۱۰۵۸۹۷
۰۹:۲۳ - ۰۱ شهريور ۱۴۰۰

پرس

دیدارنیوز - در حالی که از هفته های گذشته خبرهایی در مورد مذاکرات اطرافیان یحیی گل محمدی با سروش رفیعی برای حضور این بازیکن در پرسپولیس شنیده می شد اما خبرهای دریافتی حکایت از آن دارد که نه تنها هیچ مذاکره ای برای این انتقال بین باشگاه و این بازیکن انجام نشده بلکه در لیست نفرات مورد نظر یحیی گل محمدی اصلا نام سروش رفیعی دیده نمی شود.

موضوع زمانی جالب می شود که با جدایی نوراللهی برخی از تحلیل گران فوتبال معتقد بودند رفیعی بهترین مهره برای جانشینی کاپیتان جدا شده سرخ هاست اما با توجه به اعتقاد یحیی گل محمدی به سیستم ۲-۴-۴ خطی، پستی که در این چیدمان برای رفیعی در خط هافبک تعریف می شود وینگر است که در این پست بازیکنان کارآمدتری نسبت به رفیعی در پرسپولیس حضور دارند ضمن این که پست اصلی رفیعی هافبک پشت مهاجم است که در سیستم مورد علاقه یحیی گل محمدی چنین پستی تعریف نشده و گل محمدی اعتقاد زیادی به سیستم ۲-۴-۴ دارد.

همین مساله سیستم باعث شده به رغم جدایی نوراالهی و خالی شدن جا برای جذب سروش رفیعی، پرسپولیس سراغ این بازیکن نرود. سروش رفیعی بعد از جدایی از پرسپولیس در دوره گابریل کالدرون، یک مقطع در شهر خودرو با یحیی گل محمدی همکاری کرد و سرمربی پرسپولیس به طور کامل با توانایی های این بازیکن آشنا است.

برچسب ها: پرسپولیس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
پرسپولیسییییم
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
0
0
سلام اقای گل محمدی لطفا هرچه سریعتر اقای سروش رفیعی را جذب کنید چون بازیکن جوان نسبت بع عالیشاه و کامیابینا وبازیکن باتکننیک وموثر وپارسال بهترین پاسور لیگ شده بنابراین کسی بهتر از سروش تولیگ پیدا نمشودپرسپولیس نیاز به بازیکنان بزرگ ماننده سروش رفیعی فانتزی که در اسیا صدرصد بهش نیاز داریم شما رفتید باخواهش وتمنا باشیری بی کیفیت وکم اثر که بودنش بانبودنش فرق نمکنه قرارداد بستیید درحالی بهترین پاسور لیگ باتکنیکترین بازیکن لیک وبازیکن ازاد که هزینه قرارداد اوپایین است سروش رفیعی راجذب نمکنید ایشاالله شاهد قرارداد بلند مدت بازیکن باتکنیک سروشرفیعی باپرسپولیس باشیم
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر