تیتر امروز

پیامبر رحمت منادی وحدت

پیامبر رحمت منادی وحدت

داستان تلخ ابوطالب یزدی هر روز به شکلی بروز و ظهور می‌یابد. اختلافات مذهبی اگر به سمت خشم و نفرت سوق داده شود لامحاله باید منتظر اخبار کشته شدن انسان‌های بیگناهی چون ابوطالب یزدی بود.
بازگشایی مدارس؛ منطقی یا به هر قیمتی؟
وقتی دستور از بالا هم کارساز نیست

بازگشایی مدارس؛ منطقی یا به هر قیمتی؟

با وجود درخواست رئیس جمهوری برای بازگشایی مدارس در آبان ماه، به نظر می‌آید هنوز شرایط برای حضور همه دانش‌آموزان در مدارس فراهم نیست و احتمالا دستور از بالا نیز کارگشا نخواهد بود.

مراقب باشید؛ تاثیرات منفی زیاده روی در مصرف امگا ۳

یک پزشک متخصص در مورد تاثیر منفی زیاده روی در مصرف امگا ۳ هشدار داد. تضعیف ایمنی بدن از پیامد‌های زیاده روی در مصرف این اسید چربِ لازم برای بدن، می‌باشد.

کد خبر: ۱۰۵۷۲۰
۱۶:۴۶ - ۳۰ مرداد ۱۴۰۰

 زیاده روی در مصرف امگا ۳و تاثیرات منفی آن

دیدارنیوز ـ به نقل از سومریه نیوز، دکتر نورماند هارد درانگلیس در مورد اثرات احتمالی منفی پس از مصرف مقادیر زیاد اسید‌های چرب امگا ۳ هشدار داده است.

او در تحقیقات خود اشاره کرد که بسیاری از ماهی‌های روغنی ممکن است مشکلات ایمنی ایجاد کنند. علاوه بر این، مصرف بیش از حد در امگا ۳ عملکرد سیستم ایمنی را تغییر می‌دهد، که ممکن است منجر به پاسخ ضعیف به عفونت‌های ویروسی یا باکتریایی شود.

نورماند هارد توضیح می‌دهد که سیستم ایمنی بدن واکنش به مصرف بیش از حد اسید‌های امگا ۳ و اسید‌های چرب ممکن است بر توانایی بدن در مبارزه با عوامل بیماری زای میکروبی مانند باکتری تأثیر بگذارد.

تحقیقات دکتر نورماند بر اساس یافته‌های قبلی جنیفر فنتون است که نشان می‌دهد تغذیه موش‌ها با اسید‌های چرب امگا ۳ زیاد، خطر ابتلا به کولیت و تضعیف ایمنی را افزایش می‌دهد.

در این زمینه، سرویس بهداشت ملی انگلیس هشدار داد که ماهی‌های چرب می‌توانند حاوی سطوح پایینی از آلاینده‌ها باشند که ممکن است در بدن ایجاد شود. به همین دلیل، تعداد وعده‌های غذایی که برخی از گروه‌ها باید در هفته بخورند، محدودیت دارد.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر