تیتر امروز

مهلت ثبت‌نام کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد امشب به پایان می‌رسد

داوطلبان ثبت نام و انتخاب رشته مقطع کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد، ورودی مهرماه، تا ساعت ۲۴ امشب ۳۰ مرداد از طریق مراجعه به آدرس www.azmoon.org مهلت نام نویسی دارند.

کد خبر: ۱۰۵۶۱۵
۰۹:۱۳ - ۳۰ مرداد ۱۴۰۰

کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد

دیدارنیوز ـ مهلت ثبت‌نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در مقاطع کارشناسی ناپیوسته و کاردانی پیوسته، ورودی مهر ماه دانشگاه آزاد اسلامی ساعت ۲۴ امشب، شنبه ۳۰ مردادماه پایان خواهد یافت.

با اعلام مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی، ثبت نام و انتخاب رشته برای آن دسته از رشته‌های تحصیلی این دانشگاه که در مقاطع کارشناسی ناپیوسته و کاردانی پیوسته نیمسال اول، پذیرش آن‌ها به صورت صرفاً براساس سوابق تحصیلی است، تا ساعت ۲۴ امروز شنبه ۳۰ مرداد ماه ادامه دارد.

بر این اساس، داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سامانه مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به نشانی www.azmoon.org ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی، در صورت تمایل و داشتن شرایط با تهیه کارت اعتباری نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام کنند.

ثبت نام و انتخاب رشته آن دسته از رشته‌های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی که در مقاطع کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته نیمسال اول پذیرش آن‌ها صرفاً براساس سوابق تحصیلی است، از پنج شنبه ۱۴ مرداد آغاز شده است.

منبع: ایسنا
برچسب ها: دانشگاه آزاد
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر