تیتر امروز

محرم و سپاهان، یک پایان تلخ؟ + فیلم

محرم و سپاهان، یک پایان تلخ؟ + فیلم

قهرمان چند دوره لیگ برتر این روزها در وضعیت بغرنجی به سر می‌برد و شکست‌های پیاپی همه را در اصفهان کلافه کرده. آیا محرم نویدکیا به آخر خط رسیده است؟

قایدی پیشنهاد خارجی ندارد؟

در حالی مهدی قایدی و حتی برخی از مدیران استقلال بی تمایل به ادامه فوتبال او در خارج از کشور نیستند، مدیران باشگاه مدعی هستند که هنوز هیچ پیشنهاد رسمی برای جذب قایدی دریافت نکرده‌اند.

کد خبر: ۱۰۵۱۹۹
۱۰:۳۴ - ۲۵ مرداد ۱۴۰۰

قایدی

دیدارنیوز - موضوع جدایی مهدی قایدی یکی از بحث‌های روز و داغ درباره اخبار مربوط به باشگاه استقلال است. قایدی که دو سال دیگر از قراردادش با استقلال باقی مانده به واسطه عملکرد خوبش در لیگ بیستم و لیگ قهرمانان آسیا مشتریان خارجی پیدا کرده است.

در این خصوص هرروز شایعه جدیدی مطرح می‌شود و این بازیکن نیز بدش نمی‌آید فوتبال خود را در خارج از کشور دنبال کند. این در شرایطی است که به واسطه قرارداد قایدی به استقلال او به هر باشگاهی که بخواهد برود، ابتدا باید باشگاه استقلال را راضی کند. از این رو مسئولان استقلال در انتظار هستند تا پیشنهادهای رسمی از سوی باشگاه‌های خواهان قایدی به دست شان برسد. 

بر اساس اعلام مدیرعامل استقلال تاکنون فقط باشگاه آاک آتن یونان به طور رسمی خواهان جذب مهدی قایدی شد و نامه درخواست خود را نیز به باشگاه استقلال ارسال کرد و البته این پیشنهاد از سوی مدیران باشگاه رد شد.

حالا در شرایطی که گفته می‌شود برخی تیم‌های اماراتی و قطری خواهان جذب قایدی هستند، اما مدیران استقلال مدعی اند هیچ پیشنهاد رسمی برای جذب این بازیکن به دست‌شان نرسیده و باید این اتفاق بیفتد تا بتوانند درباره ستاره تیم خود تصمیم بگیرند.

از طرف دیگر هر زمانی پیشنهاد رسمی برای به خدمت گرفتن قایدی از سوی خارجی‌ها به دست استقلالی‌ها برسد، در هیات مدیره باشگاه بررسی خواهد شد و بعد از اعمال نظر فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی تصمیم نهایی اتخاذ خواهد شد.

برچسب ها: مهدی قایدی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر