تیتر امروز

آغاز نیم فصل دوم زیر سایه کرونا
فوتبال گیت (۴۲)

آغاز نیم فصل دوم زیر سایه کرونا

فوتبال گیت عنوان ستونی است به قلم سجاد شجاعی که به متن و حواشی مسابقات فوتبال باشگاهی در ایران می‌پردازد. در این قسمت او به استقبال هفته شانزدهم لیگ برتر رفته است.
آلمان بزرگترین شریک صادراتی ترکیه؛ روابط تجاری فراسوی منازعات سیاسی
از سعدآباد تا توپکاپی (۳۷) + فایل صوتی

آلمان بزرگترین شریک صادراتی ترکیه؛ روابط تجاری فراسوی منازعات سیاسی

رضا قنبری در سی و هفتمین شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به بازکاوی روابط تاریخی ترکیه و آلمان پرداخته است. روابطی با فراز و نشیب‌های سیاسی بسیار و البته رونق اقتصادی فراوان.

۷ فیلم منتخب کن در جشنواره دوویل فرانسه

جشنواره فیلم‌های آمریکایی دوویل در کشور فرانسه در بخشی ویژه شش فیلم منتخب جشنواره کن از جمله «قهرمان» به کارگردانی اصغر فرهادی را به نمایش خواهد گذاشت.

کد خبر: ۱۰۴۹۹۲
۱۷:۴۳ - ۲۳ مرداد ۱۴۰۰

فیلم های  منتخب کن و جشنواره دوویل فرانسه

دیدارنیوز ـ چهل و هفتمین جشنواره فیلم‌های آمریکایی «دوویل» در کشور فرانسه امسال در بخش ویژه‌ای با عنوان «ساعت کن» شش فیلم برگزیده از هفتاد و چهارمین جشنواره فیلم «کن» که شامل «مرداب» به کارگردانی «تام مک کارتی»، «بدترین آدم دنیا» ساخته «یواخیم تریه»، «شگاف» از «کاترین کورزینی»، «کوپه شماره ۶» به کارگردانی «یوهو کاسمانن»، «جین و شارلوت» ساخته «شارلوت گینزبورگ» و «جان دف کندی: آنسوی آینه» از «الیور استون» را به همراه «قهرمان» از اصغر فرهادی به نمایش خواهد گذاشت.

ساخته جدید و فارسی‌زبان فرهادی که با حضور امیر جدیدی، محسن تنابنده، فرشته صدرعرفایی و سارینا فرهادی در کنار جمعی از بازیگران بومی در شهر شیراز مقابل دوربین رفته در نخستین نمایش جهانی خود در بخش رقابتی اصلی جشنواره فیلم «کن» رونمایی شد و در نهایت جایزه بزرگ هیات داوران را از این رویداد سینمایی دریافت کرد.

«قهرمان» اخیرا به جشنواره‌های سارایوو در بوسنی و هرزگوین، ملبورن استرالیا، افق‌های نو در کشور لهستان و جشنواره تورنتو کانادا نیز دعوت شده است.

چهل و هفتمین جشنواره فیلم‌های آمریکایی «دوویل» از تاریخ ۳ تا ۱۲ سپتامبر (۱۲ تا ۲۱ شهریور) در فرانسه برگزار می‌شود.

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر