تیتر امروز

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو
قسمت دوم گفت‌وگوی دیدار با ناصر نقویان:

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو

حجت‌الاسلام ناصر نقویان در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با دیدارنیوز در مورد اعتراضات و ربط دادن آن به دشمن، امر به معروف، نهی از منکر، میزان ناراضیان ایرانی، رفراندوم، ولایت فقیه و آنچه از نظر او صلاح...
استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!
وضعیت قرمز در باشگاه آبی با کسر بودجه ۵۰۰ میلیاردی

استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!

با وجود حذف ایران از مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲، همچنان هوش و حواس علاقمندان به فوتبال به ادامه این بازی‌ها است و به همین خاطر هم ماجرا‌های فوتبال باشگاهی در ایران همچنان زیر سایه اخبار جام...
کارت زردی که ممکن است قرمز شود؟
گزارش دیدار از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیر بهداشت

کارت زردی که ممکن است قرمز شود؟

وعده‌های عمل نشده وزیر بهداشت دولت ابراهیم رییسی در پانزدهمین ماه صدارت او سبب شد که او از مجلسی‌ها کارت زرد بگیرد، اخطاری که ممکن است تبدیل به اخراج بهرام عین اللهی شود.

واردات چای هم مختل شد/ هشدار درباره افزایش دوباره قیمت‌ها

رئیس کمیسیون چای فدارسیون صنایع غذایی ایران گفت: مسئولیت‌های صدور مجوز واردات چای به وزارت جهاد کشاورزی منتقل شده، اما سازو کار آن هنوز شکل نگرفته و باعث اختلال و توقف واردات شده است.

کد خبر: ۱۰۴۴۹۷
۱۵:۲۲ - ۱۹ مرداد ۱۴۰۰

قیمت چای سیاه

دیدارنیوز ـ احمد رضا بخشی رئیس کمیسیون چای فدارسیون صنایع غذایی ایران اظهار کرد: وزارت صمت از تاریخ اول مرداد از پذیرش ثبت سفارشات چای امتناع کرده و افراد را به سمت وزارت جهاد کشاورزی هدایت می‌کند و عنوان می‌شود این مسئولیت جدیدا واگذار شده است.

وی افزود: در وزارت جهاد هم از پذیرش ثبت سفارشات چای و برخی کالا‌های اساسی دیگر امتناع میشود و عنوان می‌کند که معاونت وزارت باید مجری این موضوع را در وزارت مشخص کنند، ولی هنوز از جانب معاونت در این خصوص تصمیمی گرفته نشده است.

رئیس کیمسیون چای فدارسیون صنایع غذایی ایران ادامه داد: همزمان با بلاتکلیفی نحوه ثبت سفارش واردات در وزارت بهداشت نیز معاونت غذا و دارو، در مورد سامانه ترخیص عینا برای ترخیص چای، برنج و روغن از ابتدای مرداد ماه بحث نمونه برداری و آزمایش از محموله‌های وارداتی را اجباری نموده و ترخیص با صرف اخذ تعهد دیگر صورت نمی‌گیرد.

وی تصریح کرد: برای انجام نمونه برداری هم مبلغی هنگفت دریافت می‌شود و به دلیل نداشتن نیروی انسانی کافی ٢ هفته تاخیر ایجاد میشود و در نتیجه در چرخه واردات کالا‌ها هم اخلال به وجود می‌آید.

بخشی اظهار کرد: این آزمایشات وزارت بهداشت در حالی انجام میشود که استاندارد جداگانه از تمام محموله‌ها نمونه برداری کرده است و طبق توافقات قبلی بین غذا و دارو و استاندارد بنا بر پذیرش آزمون هر طرف از سوی طرف مقابل بوده است.

وی گفت: این اتفاقات به طور قطع زنجیره تامین و عرضه این محصول اساسی را با مشکل مواجه خواهد کرد و باعث کمبود و گرانی چای در ۲ ماه آینده خواهد شد.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی