تیتر امروز

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!
چکیده گزارش رییس جمهوری به مردم در برنامه زنده:

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!

رییس جمهوری اسلامی ایران در برنامه زنده نه تحفه و دستاورد مهمی از روسیه به مردم ارائه داد و نه در سیاست‌های داخلی -جز افتخار به کاهش آمار فوتی‌های کرونا- کار انجام شده‌ای را به استودیو خبر آورد....

بررسی تقاضای لغو رسیدگی به طرح ساماندهی فضای‌ مجازی در دستور

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز تقاضای لغو رسیدگی به طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای‌ مجازی را در دستورکار دارند.

کد خبر: ۱۰۴۳۸۷
۱۰:۱۵ - ۱۹ مرداد ۱۴۰۰

بررسی تقاضای لغو رسیدگی به طرح ساماندهی فضای‌ مجازی در دستور

دیدارنیوز - جلسه علنی صبح امروز(یکشنبه) مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش به ریاست محمدباقر قالیباف آغاز شد.
طرح تقویت امنیت غذایی کشور و رفع موانع تولیدات کشاورزی، طرح انتزاع بخش ساختمان شهرسازی از وزارت راه و شهرسازی و تشکیل «وزارت حمل و نقل» و «وزارت ساختمان، شهرسازی وآمایش سرزمین» و لایحه پروتکل حفاظت از تنوع زیستی الحاقی به کنوانسیون چهارچوب حفاظت از محیط زیست دریایی دریای خزر از جمله دستورکارهای جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی است.

طرح اصلاح و الحاق موادی به قانون نظارت مجلس بر رفتار نمایندگان، طرح مدیریت تعارض منافع و بررسی تقاضای عده ای از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مورد لغو رسیدگی به طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای‌ مجازی و ساماندهی پیام‌رسان‌های‌ اجتماعی طبق اصل هشتاد و پنجم (۸۵) قانون اساسی نیز در دستورکار جلسه امروز مجلس شورای اسلامی قرار دارد.

نمایندگان در ادامه گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از پرداخت حقوق های نامتعارف در دستگاه های اجرایی، گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد بررسی مغایرت های قانونی در نحوه انتخاب و انتصاب رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار و گزارش کمیسیون عمران مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد شرکتهای آب و فاضلاب استان خوزستان از سال ۱۳۹۴ تا پایان شهریور ماه۱۳۹۹ را مورد رسیدگی قرار می‌دهند.

قالیباف در ابتدای جلسه علنی گفت که جلسه مجلس از ساعت ۸ صبح به صورت رسمی برقرار بوده است.

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر