تیتر امروز

آلودگی آب سد ماملو جدی است؛ کسی تکذیب نکرد!

آلودگی آب سد ماملو جدی است؛ کسی تکذیب نکرد!

شرکت عمران پردیس به عنوان متولی ساخت تصفیه‌خانه شماره ۲ فاضلاب پردیس مدعی است که فقط ۱۰ درصد از فاضلاب مسکن مهر به سد ماملو می‌ریزد، اما مسئولان محیط زیست می‌گویند که نیمی از فاضلاب پردیس وارد...
توریسم سلامت در ترکیه؛ از شفاخانه‌های امپراتوری تا بیمارستان‌های جمهوری
از سعدآباد تا توپکاپی (۳۸) + فایل صوتی

توریسم سلامت در ترکیه؛ از شفاخانه‌های امپراتوری تا بیمارستان‌های جمهوری

توریسم سلامت هم در ترکیه مانند همه شاخه‌های توریسم و البته کل اقتصاد این کشور رشدید سریع و تحسین برانگیز داشته است. رشدی که هم ریشه در سنت تاریخی دارد هم در برنامه‌ریزی جدی و مدرن!

رنگ تابستان در دنیای مجازی

نمایشگاه گروهی هنر‌های تجسمی رشته نقاشی با عنوان "رنگ تابستان" با هنربانی (کیوریتوری) بهداد نجفی اسدالهی که از ۱۲ تا ۱۷ مرداد ماه در نگارخانه رسول مهر تهران برگزار شده است، هم اکنون به صورت مجازی پذیرای تمامی هنرمندان و هنردوستان می‌باشد.

کد خبر: ۱۰۴۲۵۶
۱۳:۰۴ - ۱۸ مرداد ۱۴۰۰

تابستانه های دنیای مجازی

دیدارنیوز ـ بهداد نجفی که خود نیز با چهار اثر در این نمایشگاه شرکت کرده است با اعلام این خبر گفت این رویداد هنری مجازی فرصتی مناسب برای بازدید آثار هنری را در تمام ساعات شبانه روز و بدون نیاز به حضور در محل گالری برای عموم علاقه‌مندان فراهم می‌نماید. وی علت نامگذاری نمایشگاه را همزمانی با فصل زیبای تابستان و اهمیت ویژه عنصر رنگ در هنر‌های تجسمی به ویژه نقاشی بیان نمود.

نجفی در ادامه افزود عکس‌های آثار در این نمایشگاه قابلیت نمایش ممتد و نیز بزرگنمایی و ذخیره شدن دارد که این امر امکان بازدید مجدد و بررسی و مطالعه نقاشی‌های مورد علاقه مخاطبان را به صورت آفلاین و بدون نیاز به اتصال به اینترنت پس از اولین بازدید برای آن‌ها فراهم می‌نماید.

مریم وحیدنیا مدیر ارتباطات رنگ تابستان برگزاری نمایشگاه‌های مجازی را یکی از بهترین راه‌های برگزاری رویداد‌های هنری در ایام پاندمی کرونا با هدف حفظ پیوستگی جریان این گونه فعالیت‌ها و تضمین سلامتی بازدیدکنندگان دانسته و از عموم علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه مجازی دعوت به عمل آورد.

در این رویداد هنری مجازی ۲۵ اثر با سبک و تکنیک متنوع از ۱۰ هنرمند که به ترتیب حروف الفبا عبارتند از سعیده آرین، مینا بحرینی، حمید جعفری شکیب، کامبیز حضرت پور، بامداد رضوانیان، ابوالحسن ریاضی، مراد فتاحی، بهداد نجفی، حسن نوروزنیا و بهنام ولدوند به نمایش درآمده است.

نمایشگاه مجازی رنگ تابستان در نگارخانه مجازی رسول مهر بر روی سایت اینترنتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران به آدرس:
‏https://tehran.farhang.gov.ir/fa/negarkhaneh/namayeshgahhonari قابل دسترسی می‌باشد.

برچسب ها: گالری گردی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر