تیتر امروز

ایران و طالبان؛ دردسری که می‌تواند بزرگ باشد!
از چشم جهان (۱۴)

ایران و طالبان؛ دردسری که می‌تواند بزرگ باشد!

در چهاردهمین شماره ستون از چشم جهان حمیدرضا بابایی مقاله‌ای از فارین پلیسی را ترجمه کرده است که دردسرهای احتمالی طالبان برای ایران می‌پردازد. دردسرهایی که ممکن است بزرگ باشد!
سفر اردوغان به نیویورک؛ ترکیه و آمریکا در لبه بحران
از سعدآباد تا توپکاپی (۱۸) + فایل صوتی

سفر اردوغان به نیویورک؛ ترکیه و آمریکا در لبه بحران

هجدهمین شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به سفر هفته آینده اردوغان به نیویورک و مواجه او با جو بایدن اختصاص دارد. رئیس جمهوری که به قدرت رسیدنش یک بدشانسی محض برای اردوغان بود!

گفتگو با محسن پاک آیین در برنامه «دیپلمات»

محسن پاک‌آیین سفیر سابق ایران در کشورهای تایلند و زامبیا و ازبکستان و جمهوری آذربایجان میهمان دومین برنامه «دیپلمات» از مجموعه رسانه‌ای دیدار بوده است. تیزر این برنامه را در ادامه ببینید.

کد خبر: ۱۰۲۸۵۸
۱۴:۲۷ - ۰۹ مرداد ۱۴۰۰

محسن پاک آیین/دیپلمات

دیدارنیوز ـ پرستو بهرامی‌راد: دیپلمات‌ها از جمله شناخته‌شده‌ترین چهره‌ها برای رسانه‌ها و افکار عمومی هستند. اما این گزاره کلی تنها برای تعداد اندکی از آن‌ها صادق است. دیپلماسی مانند یک کوه یخ است که بخش بزرگ آن زیر آب قرار دارد و دور از چشم رسانه‌ها و افکار عمومی پیش می‌رود. مردان این عرصه از دیپلماسی هم کمتر برای رسانه‌ها شناخته شده‌اند و معمولا تنها بعد از بازنشستگی و از لابلای روایت خاطراتشان است که می‌توان پی به برخی از نکات مهم در مورد این میدان مهم از زندگی سیاسی برد. محسن پاک‌آیین سفیر سابق ایران در ازبکستان، تایلند، زامبیا و جمهوری آذربایجان یکی از این افراد است که میهمان دومین برنامه «دیپلمات» بوده است. این گفتگو را روز دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ در مجموعه رسانه‌ای دیدار ببینید و بخوانید.

 

برچسب ها: دیپلمات
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر