تیتر امروز

مجمع تشخیص مصلحت؛ کنترل‌گری که کنترل خواهد شد!
بررسی آثار انتصاب ذوالقدر به عنوان دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام

مجمع تشخیص مصلحت؛ کنترل‌گری که کنترل خواهد شد!

داستان لوایح مربوط به FATF کماکان خبرساز است، بن‌بستی که ورود به آن با بروز اولین نشانه‌ها از تغییری در روابط نهادهای قدرتمند همراه بود، تغییری که با انتصاب ذوالقدر، پررنگ‌تر از قبل نمایان شده...
آسایش: در میدان حضور داریم اما در  اتاق گفتگو نه!
«دیپلمات»؛ برنامه هشتم

آسایش: در میدان حضور داریم اما در اتاق گفتگو نه!

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. محمدجواد آسایش زارچی، سفیر سابق ایران یوگسلاوی، کرواسی، شیلی، عمان و قطر میهمان هشتمین برنامه...
۵۰ میلیون دز واکسن نرسید؛ آقای مخبر «برکت» کجاست؟
امروز ۳۱ شهریور است

۵۰ میلیون دز واکسن نرسید؛ آقای مخبر «برکت» کجاست؟

قرار بود که تا پایان شهریور ۵۰ میلیون دز واکسن برکت تحویل داده شود. وعده‌ای که به آن وفا نشد. این گزارش نگاهی دارد به سیل وعده‌ها در مورد تولید انبوه واکسن داخلی. هزار وعده خوبان که یکی وفا نکرد!

نتانیاهو بنت را به باد انتقاد گرفت

بنیامین نتانیاهو، رهبر مخالفان و عضو کنست، عملکرد دولت نفتالی بنت، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در خصوص واکسیناسیون کرونا را مورد انتقاد قرار داد.

کد خبر: ۱۰۲۳۳۳
۱۰:۵۷ - ۰۵ مرداد ۱۴۰۰

نتانیاهو بنت

دیدارنیوز - به نقل از خبرگزاری فلسطینی «سما»، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی ضمن انتقاد از عملکرد نفتالی بنت در خصوص واکسیناسیون کرونا، گفت: این امر، یک شکست باورنکردنی دولت است.

وی در ادامه افزود: ما قبلاً برای میلیون‌ها واکسن پول پرداخت کرده‌ایم و هنوز به "اسرائیل" آورده نشده است.
نتانیاهو همچنین تصریح کرد: ما اکنون باید سومین دوز واکسن کرونا را دریافت کنیم و این امر باعث نجات جان افراد و نجات اقتصاد خواهد شد.

این انتقادات نتانیاهو در حالی صورت گرفته که در دولت وی نیز انتقادهای شدیدی علیه عملکرد کابینه درقبال بحران کرونا وجود داشت و اعتراضاتی به صورت هفتگی علیه وی برگزار می‌شد.

منبع: ایسنا
برچسب ها: نتانیاهو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر