تیتر امروز

گزارش صداوسیما از رویدادهای تبریز: عده ای فرصت طلب قصد به حاشیه کشاندن اعتراضات را داشتند

خبرگزاری صداوسیما نوشت: در پی مشکل کم آبی در خوزستان، برخی از مردم تبریز گرد هم آمدند و با ابراز همدردی با مردم خوزستان بر رفع این مشکل تاکید کردند. در این میان عده ای فرصت طلب که قصد به حاشیه کشاندن این خواست مردمی را داشتند با هوشیاری مردم و حضور عوامل انتظامی متفرق شدند.

کد خبر: ۱۰۱۹۸۰
۱۲:۱۴ - ۰۳ مرداد ۱۴۰۰

گزارش صداوسیما

دیدارنیوز - خبرگزاری صداوسیما نوشت: در پی مشکل کم آبی در خوزستان، برخی از مردم تبریز گرد هم آمدند و با ابراز همدردی با مردم خوزستان بر رفع این مشکل تاکید کردند.

صداوسیما در ادامه گزارش خود آورده است: در این میان عده ای فرصت طلب که قصد به حاشیه کشاندن این خواست مردمی را داشتند با هوشیاری مردم و حضور عوامل انتظامی متفرق شدند.

معاون اول رئیس جمهور هم که به همراه وزرای نیرو و کشاورزی به خوزستان رفته است، در نشست مشترک ستاد بحران و شورای آبرسانی و کشاورزی از اختصاص یک هزار و ۱۵۰ میلیارد تومان اعتبار به حوزه آب و کشاورزی این استان خبر داد.


بیشتر بخوانید: چرا معترضان شعار رضاشاه روحت شاد سر می‌دهند؟


وزیر جهاد کشاورزی هم از تصویب تسهیلات ویژه ۳ هزار میلیارد تومانی با کارمزد ۴ درصد به کشاورزان خوزستان خبر داد.
سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هم برای بررسی مشکلات کم آبی خوزستان و نظارت بر خدمات رسانی سپاه در روستا‌ها به این استان سفر کرده است.

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۳
0
0
اختلاسگران ودزدان ومال مردم خواران بزرگ.ترین فرصت طلبان ونفوزیهادرایران هستندمردم رامتحم نکنید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۳
0
0
چطور میشود همیشه در کشور هر جا اعتراضی صورت میگیرد بلافاصله کنار ان گروهی اغتشاشگر نیز سبز میشوند فکر نمیکنید مشکل از سیستمی است که اعتراضات را به رسمیت نمیشناسد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۳
0
0
به چه دلیل بایدهمیشه خون مردم بجوش بیایدبعدشروع به رفع مشکل شوددولت عمداکاری رسیدکی نمی کندمگرامام جمعه نماینده رهبری نیست چراموضوع پیگیری نمی کنداگرپیگیربودن چراکسی که به وظیفه خودعمل نکرده موردپیگردقانونی قرارنمی گیرداگرمجرم به قوه قضایی معرفی شدچرا قوه قضایی به تکلیف خودعمل نکردمگراب کارون یک ماه خشک شدتمام کسانیکه به وظایف خودعمل نکردن یک برای همیشه مجازات شوندتادرآینده چنین مشکلاتی برای نظام درست نشود
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر