تیتر امروز

شایعه ای که اردوی پرسپولیس را به هم ریخت

شایعه عجیب پرداخت پاداش به بازیکنان پرسپولیس بابت برد مقابل ماشین سازی اردوی این تیم را برای ساعتی بهم ریخت.

کد خبر: ۱۰۱۹۵۶
۱۱:۱۳ - ۰۳ مرداد ۱۴۰۰

 پرسپولیس

دیدارنیوز - در حالی که پرسپولیسی‌ها، تمرینات خود را برای دیدار مقابل تراکتور انجام می‌دادند و این باشگاه هم تعطیل بود، به یکباره شایعه‌ای در فضای مجازی پیچید مبنی بر اینکه از سوی باشگاه پرسپولیس، بابت پیروزی مقابل ماشین‌سازی در تبریز، مبلغ ۲۰ میلیون تومان به عنوان پاداش به حساب اعضای این تیم واریز کرده است.

این شایعه که برای بازیکنان و اعضای این تیم بسیار شیرین به نظر می‌رسید، حتی نزدیک به واقعیت هم نبود؛ زیرا باشگاه پرسپولیس اصلاً قرار نبود بابت یک برد، پاداشی به بازیکنان و اعضای تیم بدهد.

قرار جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اعضای این تیم این بود که در صورت کسب قهرمانی و پایان یافتن موفقیت‌آمیز سه بازی آخر این فصل، پاداش قابل توجهی دریافت می‌کنند. حتی رقم پاداش در ابتدا ۶۰ میلیون تومان بابت کسب قهرمانی اعلام شد، اما سمیعی این قول را داد که تلاش می‌کند تا رقم یاد شده را بالاتر ببرد.

بازیکنان پرسپولیس با این وعده به تمرینات ادامه دادند و کارشان را دنبال کردند، اما برداشت اشتباه از وعده سمیعی باعث شد شایعه پرداخت ۲۰ میلیون تومان به حساب بازیکنان بعد از دیدار با ماشین‌سازی شکل بگیرد.


بیشتر بخوانید: اظهارات جالب فرهاد مجیدی پس از پیروزی مقابل نساجی


این موضوع، شیطنت برخی در فضای مجازی بود و دقیقاً افرادی دست به این کار زدند که با باشگاه در جریان انتقال ترابی به پرسپولیس به مشکل برخوردند و با تیزهوشی سمیعی و شکوری نتوانستند در آن زمان از باشگاه پرسپولیس، پولی بابت دلالی دریافت کنند.

به هر حال، برخی به دنبال فرصتی برای ضربه زدن به باشگاه پرسپولیس بودند و این شایعه دروغ را برای بهم ریختن جو داخلی تیم پرسپولیس، بر سر زبان‌ها انداختند.
برخی از داخل تیم پرسپولیس، مدیران این باشگاه را مقصر رسانه کردن این خبر جلوه دادند و به دنبال آن بودند که موضع محکمی مقابل آن بگیرند در حالی که هیچ یک از مسئولان باشگاه پرسپولیش در جریان انتشار چنین شایعه‌ای نبودند.

نکته جالب ماجرا اینجاست که مدیران باشگاه پرسپولیس روز سه‌شنبه، مبلغی برای پرداخت ۵ تا ۱۰ درصد از قرارداد اعضای تیم مهیا کردند، اما تعطیلی یکباره بانک‌ها و ادارات دولتی باعث شد روز چهارشنبه پرداخت حقوق به تعویق بیفتد و احتمالاً صبح روز دوشنبه رقم یاد شده به حساب بازیکنان این تیم واریز می‌شود.

دقیقاً در همین شرایط شایعه شد که باشگاه پرسپولیس، پاداش برتری برابر ماشین‌سازی را پرداخت کرده است؛ موضوعی که حتی نزدیک به واقعیت هم نبود و اردوی این تیم را برای ساعاتی به هم ریخت.

عجیب‌تر اینکه برخی‌ها به خیال اینکه موضوع واریز پول، شیطنتی از سوی مدیران باشگاه است، سمیعی و شکوری را هدف انتقادات خود قرار دادند در حالی که هیچ تلاشی برای پی بردن به اصل داستان نداشتند و تنها روی حدس و گمان، به مدیریت باشگاه پرسپولیس حمله کردند. در واقع آن‌ها تحت تاثیر شیطنت برخی‌ها قرار گرفتند.

منبع: ایسنا
برچسب ها: پرسپولیس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر