تیتر امروز

از ورود به بلوک شرق جدید تا برگ چانه‌زنی با غرب
عضویت ایران در شانگهای

از ورود به بلوک شرق جدید تا برگ چانه‌زنی با غرب

عضویت ایران در سازمان همکاری‌های شانگهای با سر و صدای رسانه‌ای بسیاری همراه بوده است؟ آیا این رخداد نشان از ورود رسمی ایران به یک بلوک جهانی جدید دارد یا تنها اقدامی برای موازنه قدرت با غرب در...
علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است
گفت‌وگو با یک روان‌درمانگر و فعال سیاسی

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است

جامعه ایران از پس بحران‌های شدید سیاسی و اقتصادی و اجتماعی مملو از جان‌های ملول و روان‌های زخم خورده است. ریشه‌های این وضعیت و راه‌های التیام آن موضوع گفتگو با دکتر علی نیک جو روانپزشک و فعال...

واژگونی اتوبوس تهران ـ یزد یک کشته و ۳ مصدوم بر جا گذاشت

مسئول فوریت‌های پزشکی نطنز از واژگونی یک دستگاه اتوبوس در ۸ کیلومتری ورودی بادرود (منطقه ترگل) در آزادراه کاشان ـ نطنز خبر داد.

کد خبر: ۱۰۱۷۸۵
۱۱:۴۴ - ۰۲ مرداد ۱۴۰۰

واژگونی اتوبوس تهران ـ یزد

دیدارنیوز ـ حسنعلی صالحیان مسئول فوریت‌های پزشکی نطنز گفت: ساعت ۳ و ۵۶ دقیقه بامداد امروز یک دستگاه اتوبوس که از تهران عازم یزد بود بر اثر انحراف از جاده و برخورد با گاردریل واژگون شد.

وی ادامه داد: به محض اطلاع از وقوع حادثه گروهی از نیرو‌های اورژانس ١١٥ سرآسیاب و نیرو‌های امداد و نجات پایگاه جاده‌ای بادرود در محل حادثه حاضر شدند.

به گفته وی، در حادثه واژگونی اتوبوس یکی از سرنشینان اتوبوس که مردی حدود ٧٠ ساله بود، براثر شدت جراحت‌ها در دم جان باخت و ۳ سرنشین دیگر مصدوم شدند.

مسئول فوریت‌های پزشکی نطنز اظهار کرد: مصدومان حادثه پس از انجام اقدام‌های اولیه از سوی عوامل اورژانس و امدادگران پایگاه هلال احمر به بیمارستان فاطمیه بادرود منتقل شدند.

علت وقوع این حادثه از سوی عوامل پلیس راه بادرود در دست بررسی است.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر