تیتر امروز

از ورود به بلوک شرق جدید تا برگ چانه‌زنی با غرب
عضویت ایران در شانگهای

از ورود به بلوک شرق جدید تا برگ چانه‌زنی با غرب

عضویت ایران در سازمان همکاری‌های شانگهای با سر و صدای رسانه‌ای بسیاری همراه بوده است؟ آیا این رخداد نشان از ورود رسمی ایران به یک بلوک جهانی جدید دارد یا تنها اقدامی برای موازنه قدرت با غرب در...
علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است
گفت‌وگو با یک روان‌درمانگر و فعال سیاسی

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است

جامعه ایران از پس بحران‌های شدید سیاسی و اقتصادی و اجتماعی مملو از جان‌های ملول و روان‌های زخم خورده است. ریشه‌های این وضعیت و راه‌های التیام آن موضوع گفتگو با دکتر علی نیک جو روانپزشک و فعال...

اولین گفتگوی ولیعهد امارات با نخست وزیر رژیم صهیونیستی

ولیعهد ابوظبی در نخستین گفتگوی تلفنی با نخست وزیر رژیم صهیونیستی بر لزوم اقدام مشترک برای برقراری ثبات در منطقه تاکید کرد.

کد خبر: ۱۰۱۷۷۲
۱۱:۰۷ - ۰۲ مرداد ۱۴۰۰

اولین گفتگوی ولیعهد امارات با نخست وزیر رژیم صهیونیستی

دیدارنیوز - به نقل از خبرگزاری رسمی امارات (وام)، محمد بن زاید آل نهیان، ولیعهد ابوظبی در تماس تلفنی که از سوی نفتالی بنت، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی داشت، ضمن تاکید بر لزوم اقدام مشترک برای برقراری ثبات در منطقه، با او به بررسی همکاری‌ها و راه‌های تقویت آنها و برخی مسایل منطقه‌ای و بین‌المللی مهم مشترک پرداخت.

بنت در این گفتگوی تلفنی به ولیعهد ابوظبی عید قربان را تبریک گفته و برای او سلامتی پایدار و سعادت و برای کشور و ملت امارات پیشرفت و آسایش بیشتر را آرزو کرد.

بن زاید نیز در این گفتگوی تلفنی نسبت به همکاری با رژیم صهیونیستی برای برقراری صلح، ثبات و توسعه به نفع منطقه و تمامی ملت‌ها و کل جهان ابراز امیدواری کرد.

همچنین بن زاید و بنت تحولات در مسایل و موضوعات مختلف منطقه‌ای و بین‌المللی را به ویژه در ارتباط با تلاش‌هایی که برای برقراری صلح و شکوفایی همه ملت‌های منطقه و کل جهان انجام می‌شوند، بررسی کردند.
امارات اواسط ماه جاری میلادی سفارت خود در اراضی اشغالی را با حضور اسحاق هرتزوگ، رئیس رژیم صهیونیستی افتتاح کرد.

پیشتر نیز یائیر لاپید، وزیر خارجه رژیم صهیونیستی ۳۰ ژوئن گذشته کنسولگری این رژیم را در دوبی افتتاح کرده بود.
رژیم صهیونیستی و امارات سپتامبر ۲۰۲۰ توافقنامه عادی‌سازی روابط را با نظارت دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا در واشنگتن به امضا رساندند.

منبع: ایسنا
برچسب ها: نفتالی بنت
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر