تیتر امروز

گزارش زنده: ایران صفر ـ عراق صفر

گزارش زنده: ایران صفر ـ عراق صفر

در هفتمین بازی از مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در قاره آسیا، تیم ملی ایران میزبان عراق در ورزشگاه آزادی است در حالی که در ورزشگاه آزادی تماشاگران مرد و زن حضور دارند.
رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!
چکیده گزارش رییس جمهوری به مردم در برنامه زنده:

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!

رییس جمهوری اسلامی ایران در برنامه زنده نه تحفه و دستاورد مهمی از روسیه به مردم ارائه داد و نه در سیاست‌های داخلی -جز افتخار به کاهش آمار فوتی‌های کرونا- کار انجام شده‌ای را به استودیو خبر آورد....

پیروزی پاشینیان در انتخابات ارمنستان تایید شد

خبرگزاری اینترفاکس روسیه گزارش کرد، دادگاه قانون اساسی ارمنستان نتایج انتخابات ماه گذشته میلادی پارلمانی این کشور که در آن حزب نخست وزیر ارمنستان پیروز شد را تایید کرد.

کد خبر: ۱۰۱۰۵۵
۱۳:۲۹ - ۲۷ تير ۱۴۰۰

پیروزی پاشینیان در انتخابات ارمنستان تایید شد

دیدارنیوز - به نقل از خبرگزاری رویترز، چنین تصمیمی از سوی دادگاه قانون اساسی ارمنستان انتظارش می‌رفت. در نتیجه این حکم، پیروزی حزب نیکول پاشینیان، نخست وزیر موقت ارمنستان تایید شده است.

حزب پاشینیان با ۵۳.۹۱ درصد آرا در انتخابات ۲۰ ژوئن سال جاری میلادی موفق شد در مقابل بلوک سیاسی ارمنستان متعلق به رابرت کوچاریان، رئیس جمهوری سابق این کشور پیروز شود که تنها ۲۱ درصد را کسب کرد.

ناظران بین المللی سازمان امنیت و همکاری اروپا گفته بودند که این انتخابات به خوبی مدیریت شده و رقابتی بود.
نخست وزیر موقت ارمنستان این انتخابات را تلاشی برای مقابله با بحران سیاسی کشور توصیف کرده بود که در نتیجه از دست رفتن قلمروهایی از این کشور در پی جنگ قره باغ با جمهوری آذربایجان ایجاد شد.


منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر