تشویق دولت به کپی کردن مدل اقتصادی روسیه

تشویق دولت به کپی کردن مدل اقتصادی روسیه

بالابردن نرخ سودبانکی برای مبارزه با تورم، علاوه بر داشتن منطق اقتصادی (با در نظر گرفتن جمیع شرایط) دارای نمونه‌های موفقی نیز در سیاست اقتصادی کشور‌ها در ماه‌ها و سال‌های اخیر است.

قیمت «بنز» و «بی‌ام و» در ایران؛ سری ۷ از ۱۱ میلیارد گذشت!

ارزش پول کشورمان برابر دلار به حدی افت کرده که چند هزار دلار برای یک خودرو، با چند میلیارد تومان برابری می‌کند و به این ترتیب برخی خودروهای محبوب «بنز» و «ب‌ام و» که لاکچری هم نیستند، در ایران با قیمت نجومی عرضه می‌شوند.
کرونا بازهم بزرگترین خودروساز جهان را تعلیق کرد

کرونا بازهم بزرگترین خودروساز جهان را تعلیق کرد

شرکت تویوتا موتور اعلام کرد که عملیات شیفت شب را در روز سه‌شنبه در یک خط تولید در کارخانه خود در مرکز ژاپن به دلیل شیوع کووید-۱۹ متوقف کرده است، زیرا دوشنبه شب نیز فعالیت‌های خود را در آنجا متوقف کرد.
شاخص بورس نزولی شد

شاخص بورس نزولی شد

شاخص کل بورس تهران امروز (چهارشنبه، ۱۹ مردادماه) با سه هزار و ۴۷۳ واحد کاهش در ارتفاع یک میلیون و ۴۴۸ هزار واحدی قرار گرفت.

درخواست جلوگیری از ورود افراد فاقد صلاحیت به امور مهندسی نقشه برداری

گروهی از مهندسان نقشه‌بردار کشور با راه‌اندازی کارزاری از وزیر راه و شهرسازی، رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک، سرپرست سازمان نظام مهندسی و رئیس سازمان نقشه‌برداری خواستند از ورود افراد فاقد صلاحیت به امور مهندسی نقشه برداری جلوگیری کنند.

جزئیات فعالیت قطار سریع‌السیر اصفهان - قم - تهران

معاون هماهنگی عمرانی استانداری اصفهان اعلام کرد، با بهره‌برداری از پروژه قطار سریع‌السیر اصفهان - قم - تهران، زمان سفر اصفهان به تهران به کمتر از دو ساعت می‌رسد و در صنعت حمل و نقل کشور تحول عظیمی رقم خواهد خورد.