تعطیلات کرونایی و گرانفروشی ایرلاین‌هایی که بلاتکلیف ماندند

در حالی که بیش از یک ماه از افزایش قیمت بلیت هواپیما از سوی ایرلاین‌ها می‌گذرد و طی هفته‌های گذشته بار‌ها جلسات شورای عالی هواپیمایی کشوری به تعویق افتاده است این بار هم تعطیلات شش روزه کرونایی باعث لغو این جلسه شد و مشخص نیست چه زمانی تکلیف این گرانفروشی و برخورد با متخلفان مشخص می‌شود.

رسوب مواد اولیه شیرخشک نوزادان در گمرک!

رئیس انجمن تولیدکنندگان شیرخشک نوزاد گفت: تعرفه وارداتی برخی از مواد اولیه تغییر و این مواد در گمرک رسوب کرده است و با وجود نامه نگاری‌های بسیاری که انجام دادیم و بین وزارت صمت و سازمان غذاو دارو پاسکاری شدیم، ولی هنوز امکان ترخیص این مواد وجود ندارد.

صادرات نفت ایران به چین قطع می‌شود؟

امریکا در حال بررسی تحریم‌های جدید علیه نفت ایران است. این خبر هرچند به عقیده مرتضی افقه، اقتصاددان ابزاری برای فشار بر مذاکرات وین است، اما مجیدرضا حریری، رییس اتاق ایران و چین آن را برای صادرات نفت نگران‌کننده می‌داند.

اعلام جدول خاموشی‌های تهران؛ مجتمع‌های تجاری موظف به کاهش مصرف برق شدند

معاون بهره‌برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت: تمامی مجتمع‌های تجاری پایتخت به دنبال تداوم گرمای هوا و پیش‌بینی افزایش قابل ملاحظه مصرف برق به ویژه در هفته جاری، موظف هستند میزان مصرف برق خود را به منظور جلوگیری از بروز خاموشی، کاهش دهند.

فروش سهام عدالت از چه زمانی آغاز می‌شود؟

رییس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: اکنون درصدد هستیم، آزادسازی سهام عدالت را دوباره از صفر شروع کنیم تا دیگر شاهد تاثیر منفی این اقدام بر روند معاملات بازار نباشیم و به دنبال این اتفاق آزادسازی سهام عدالت را از یک درصد آغاز خواهیم کرد.