تیتر امروز

دوم خردادی دیگر و بغضی ۲۵ ساله

دوم خردادی دیگر و بغضی ۲۵ ساله

دوم خرداد ۷۶ غبطه و بُغضی است که تبدیل به وا دریغای ما شده است، روزی که امید به فردا را در ما زنده کرد و امروز خود حسرت گذشته ما شده است و از ترس فردا هر سال می‌گوییم دریغ از پارسال.

دعوتنامه محسن هاشمی برای چمران

رئیس شورای شهر تهران از ارسال دعوتنامه‌ای برای مهدی چمران و دیگر منتخبان دوره ششم شورا خبرداد و گفت: اگر موافق باشند، در سالن ایران زمین با آن‌ها دیدار می‌کنیم و گزارشی از آخرین وضعیت مصوبات شورای پنجم می‌دهیم.

کد خبر: ۹۹۹۹۹
۱۶:۰۵ - ۲۰ تير ۱۴۰۰

دعوتنامه محسن هاشمی برای چمران

دیدارنیوز ـ محسن هاشمی در حاشیه جلسه امروز شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران ادامه داد:: دعوتنامه‌ای را برای آقای چمران فرستادم که اگر اعضای شورای ششم تمایل داشته باشند می‌توانیم در هفته آینده جلسه‌ای داشته باشیم که این بستگی به علاقه‌مندی خودشان دارد.

او اضافه کرد: این دعوت به‌منظور تبادل دوستانه اطلاعات است و منتظر هستم که آقای چمران پاسخ مثبت یا منفی را اعلام کنند.


بیشتر بخوانید: ماجرای دزدیدن و خوردن گوشت مرده در شادگان خوزستان چیست؟


هاشمی درباره جلسات اعضای شورای ششم با مدیران شهرداری گفت: اعضای شورای ششم برای آگاهی از وضعیت شهرداری خواسته بودند برخی از اعضای شهرداری توضحیاتی را به آن‌ها ارائه دهند که این اتفاق انجام شد.

هاشمی در واکنش به لیست اسامی کاندیدا‌های پست شهرداری تهران که روز گذشته منتشر شد گفت: به نظر گمانه زنی می‌آید و انگار کسی آنرا تهیه و در سایت‌ها منتشر کرده است، راستش را بخواهید از این لیست خبر ندارم.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی