تیتر امروز

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!
المپیک توکیو (۱۱)، روز شکست‌های بزرگ

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!

در ششمین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، بخت از ورزشکاران ایرانی روگردان شد و تقریبا هیچ یک از شرکت‌کنندگان ما نتوانستند در حد انتظار به موفقیتی دست پیدا کنند.
سرنوشت برجام در دولت رئیسی؛ چشم‌اندازی در مه!

سرنوشت برجام در دولت رئیسی؛ چشم‌اندازی در مه!

مذاکرات برای احیای برجام در دولت رئیسی ادامه می‌یابد. رحمن قهرمان‌پور تحلیلگر مسائل سیاسی در مورد سرنوشت برجام می‌گوید ایران و آمریکا هر خواهان توافق هستند اما رسیدن به توافق تنها با با خواست...

برخورد پلیس با خرید و فروش نوزاد در فضای مجازی/ مردم موارد را گزارش دهند

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ با تاکید بر اینکه پیگیر خرید و فروش نوزادان هستیم، گفت: اگر گزارشی در این حوزه مرتبط با وظایف پلیس آگاهی به دستمان برسد و ارجاع شود، با جدیت تمام پیگیری می‌کنیم.

کد خبر: ۹۹۶۹۸
۱۰:۲۰ - ۱۹ تير ۱۴۰۰

برخورد پلیس با خرید و فروش نوزاد در فضای مجازی

دیدارنیوز ـ سردار علیرضا لطفی رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از پیگیری گمشدگان توسط اداره آگاهی خبر داد و افزود: اداره‌ای در پلیس آگاهی به نام «فقدان» وجود دارد که وظیفه‌اش رسیدگی به گمشدگان (نوزاد یک روزه تا پیرمرد صدساله) است. لذا اگر خرید و فروشی درحال رخ دادن است یا کسی مدعی باشد یا خودمان اطلاعاتی به دست بیاوریم، حتما با جدیت موضوع را دنبال خواهیم کرد.

سردار لطفی ضمن درخواست از مردم گفت: اگر کسی بچه‌اش گم شده است یا فردی در بیمارستان اطلاعی درخصوص خرید و فروش نوزاد دارد، حتما به اداره آگاهی مراجعه کند و موضوع را به ما گزارش دهد تا همکاران بنده پیگیری کنند.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در پاسخ به این سوال که آیا میزان خرید و فروش نوزاد افزایش پیدا کرده است؟ بیان کرد: خرید و فروش نوزاد اصلا افزایشی نداشته است و آنچه تاکنون به پلیس آگاهی ارجاع شده عدد قابل توجه و نگران کننده‌ای نیست.

او با تاکید بر اینکه بسیاری از خرید و فروش‌های نوزادان با اهداف کلاهبرداری صورت می‌گیرد، گفت: عکس‌های خرید و فروشی که در فضای مجازی منتشر می‌شود اصلا معیاری برای بررسی صحت و سقم فروش نوازد نیست، چون یک بخشی از آن با هدف کلاهبرداری انجام می‌شود یعنی صرفا عکسی می‌گذارند تا مبلغی دریافت کنند و اصلا خبری از خرید و فروش نوزاد نیست.

سردار لطفی تاکید کرد: ما در اداره آگاهی این آمادگی را داریم که گزارش‌های مردمی یا مراجع قضائی درباره خرید و فروش نوازدان را پیگیری کنیم و از مردم نیز می‌خواهیم اگر موردی می‌شناسند به ما معرفی کنند.

منبع: برنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: